kışlık çanta
Giyim Önerileri

Yeni Sezon Kış Çanta Çeşitleri

Posted On Ağustos 1, 2015 at 10:33 am by / No Comments

Kışlık Çanta

Yaz aylarında favoriniz olan çantaları kış mevsiminde kullanmanız olanaksız. Çünkü yazlık çantalar su geçiren daha dayanıksız malzemelerden üretiliyor. Oysa kışlık çantalar daha kalın ve su geçirmeyen malzemeler kullanılarak tasarlanıyor. Bu yüzden yeni sezon kışlık çanta modelleri üzerinde kısa bir gezintiye çıkmanız, hangi tasarımlara ağırlık vermeniz gerektiği konusunda size yardımcı olacaktır.

kırmızı çanta
kırmızı çanta

Kış Çantaları Geniş ve Kalın Askılı!

Elbette kış aylarında çantanıza koyduğunuz malzemelerin sayısında da bir artış oluyor. Bu yüzden daha büyük çantalara yönelmeniz gerektiğini hatırlatmakla başlayalım. Evden çıkarken yanına bol miktarda malzeme ve eşya alan bayanlar kış mevsiminin en şanslı olanları… Çünkü bu kış modasında çantalar hatırı sayılır oranda genişledi.

Kışlık Çanta
Kışlık Çanta

Ayrıca tasarımcılar çantaların askılarında da bir miktar genişleme olmasını sağlayarak ortaya estetik bir görünüm çıkmasını sağladı. Bildiğiniz gibi kalın askılar çantaları her daim çok daha kullanışlı kılar. Bu yüzden büyük çanta kullanmaya sıcak bakmayanların dahi bu konuyu bir kez daha düşünmesini öneririz.

kışlık çanta
kışlık çanta

Kendinden desenli olan çantaları bu kış daha az göreceğiz. Farklı renklerin bir arada kullanıldığı tasarımlar ve desenli çantalar yerini tek renk olan düz modellere bırakıyor. Elbette çok sade çantalar kullanacağınızı söylemiyoruz. Çantalar bu kış renklerle değil tasarımları ve kesimleriyle hareketlendiriliyor. Aradığınız her tarza uygun modelleri kolaylıkla bulacaksınız. Geriye sadece bu modelleri doğru kıyafetler ve ayakkabılar ile kombinlemek kalacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.