sonbahar kış trendleri
Giyim Önerileri

Sonbahar Kış Sezonu Trend Renkleri Ve Desenleri

Posted On Ağustos 3, 2015 at 10:39 am by / No Comments

Modayı en canlı, en şık ve en etkileyici bir kıvama ulaştıran en önemli unsurlardan biri kuşkusuz kıyafet modellerinin tasarımlarında kullanılan renkler ve desenlerdir. Kıyafetin şeklinden, materyalinden ve kesiminden ziyade, rengi ve varsa desenleri göze çarpar. Buna paralel olarak moda dünyasında renk trendleri titizlikle belirlenir ve desenler ise şık ve kratif bir çalışma ile hazırlanır.

Sonbahar Kış Trendi
Sonbahar Kış Trendi

sonbahar kış sezonunda trend renkler ve desenler çağa uygun modern dizaynlar ile birlikte, moda dünyasının aşina olduğu tasarımlar kullanılarak hazırlanmış.

sonbahar trendleri
sonbahar trendleri

Son zamanlarda artık aşina olduğumuz militer tarzı yeşilden tasarımcılar bir türlü vazgeçemiyor. Sezon ne olursa olsun, hemen hemen her tür kıyafet modelinde kullanılan militer yeşili adete üzerimize yapştı. Bu kadar çok tutulması ve sevilmesinin ardında çok sempatik, özgün ve birokadarda şık görünmesi yatıyor. Göze çarpan bir başka klasik trend ise çeşitli hayvan motifleri ve leopar desenleri.

Sonbahar Kış Sezonunun Modern Çizgileri

Çağa uygun bir şekilde seçilen modern renkler ve desenler moda dünyasında çok beğeni topluyor. Bu sonbahar kış sezonunda metalik ve parlak renkler, neon renkler ve pastel renkler modaya canlılık ve tazelik katıyor. Özellikle gümüş ve altın tonlarındaki trendler basitlikten uzak bir şekilde, modaya ve tarzlara değer kazandırıyor.

sonbahar kış trendleri
sonbahar kış trendleri

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.