2015 Yaz Modası
Giyim Önerileri

İlkbahar Yaz Sezonunda Bayan Giyim Trendleri

Posted On Mart 30, 2015 at 1:32 pm by / No Comments

Yepyeni trendlerle “merhaba” dediğimiz  modasında ön plana çıkan detaylar hem modern hem de nostaljik bir hava estiriyor.

İlkbahar – yaz sezonunda  bayan giyim trendleri canlı renkler ve karışık desenler olurken sonbahar – kış sezonunda aksine soluk ve pastel renk tonlarının hakim olduğu söylenebilir. Kışın vazgeçilmezlerinden biri olan kahverengi 2016 kış sezonuna da damga vuracak gibi görünüyor.

Yaz Modası
Yaz Modası

Yılın modasına damga vuranlardan biri de rengarenk pantolonlar oldu. Hem bayan hem de erkek giyimin vazgeçilmezlerinden biri olan pantolonlarda renk cümbüşü devam ediyor.

Kloş etek modasının da yeniden hayata döndüğünü söylemek mümkün… Dizin biraz üzerinde biten kloş etekleri gömlekler, tunikler ve tişörtler ile bir arada kullanabilirsiniz.

İlkbahar Yaz Modelleri
İlkbahar Yaz Modelleri

 Takı Trendleri

Takılarda da yeni parçalarla tanıştık. Eklem yüzükleri bu senenin trendleri arasında yer alıyor. Gayet şık duruyor olmaları, daha uzun süre bu modanın sürmesini sağlayacak gibi görünüyor.

Zincir bileklikler bu yıl yerini taşlı bilekliklere bıraktı. Hatta bilekliklerin biraz da kalınlaştığını söyleyebiliriz. Birkaç farklı modelde bilekliği bir arada kullanmak ise bir trend olmayı başardı.

Takı Modası
Takı Modası

Bu yılın modasından bahsederken büyük şalları da unutmamak lazım. Asimetrik bir görünüm sergileyen ve burberry şal olarak adlandırılan bu ürünler  bayan giyim modasında kendine gayet geniş bir yer buldu.

İlkbahar Yaz Modelleri
İlkbahar Yaz Modelleri

Özellikle bahar aylarında ince kıyafetlerinizi büyük ve renkli burberry şallarla tamamlayabilir, farklı bir kombin yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.