mayo modeli
Mayo/Bikini

Bu Yazın Mayo – Bikini Modelleri

Posted On Temmuz 13, 2015 at 1:46 pm by / No Comments

Yaz aylarının da gelmesiyle ısınan havalardan sonra insanlar artık kendisini denize ya da havuza atıyor. Her sene değişen ya da bir yerlerden esinlenen moda değişimi yaz aylarında en çok mayo ve bikini modelleri üzerinde gösteriyor.

Mayo Modelleri
Mayo Modelleri

Her sene büyük değim gösteren mayo ve bikini modelleri bu sene oldukça renkli ve farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Bu sezon en dikkat çeken unsur bikinilerde ve mayolarda kullanılan volanlar olmuş.  Fırfır olarak da adlandırılan hareketi minimuma çeken ama mayo ve kininin cazibesini arttıran modeller de var.

mayo
mayo

Volanı fazla kullanılmış mayo ve bikini tercih etmeyin. Moda ile uyum sağlayayım derken rüküş duruma düşmeyin. Bu sezon dikkat çeken diğer bir trend ise halter yakalı mayolar olmuş. Özellikle renkli ve detayı bol olan modellerde bu yaka tercih edilmiş halter yaka ile hem şık hem de sportif bir görünüme kavuşa bilirisiniz.

Mayo Modelleri
Mayo Modelleri

Bu yazın için tasarlanan mayo ve bikinilerde her renk kullanılsa da modacılar ağırlıklı olarak siyah ve beyazı tercih etmiş.

Mayo ve bikinide öne çıkan trendler

Bu sezon mayo ve bikinide pek çok yeniliği sunmuş modacılar kadınlara. Bunlardan en önemlisi transparan detayları olan mayolar olmuş.

mayo modeli
mayo modeli

Pek çok modelde bu detay karşımıza çıkıyor. Bikini de öne çıkanlar ise ip detayları olan, Helenistik çağı çağrıştıran tarzda tasarlanan ve kol detayına yer verilen modeller olmuş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.