yaz modası
Giyim Önerileri

Yaz Kıyafet Kombinleri

Posted On Haziran 18, 2015 at 10:59 am by / No Comments

Yaz sezonu içerisinde bulunduğumuz şu günlerde kıyafet kombinleri oldukça göz alıcı. Özellikle renk ve tasarımıyla geçen sezonlardan çok önemli farklılıklar taşıyor. Geçen sezonlar yaz için kombinlerin olmazsa olmazı olan pastel renklerin yerini canlı, hayat dolu cıvıl cıvıl renkler kullanılmış bu sezon. Bluz ve gömleklerde geçen sezonlar krem, beyaz ya da açık griler kullanılırken bu sezon şeker pembeleri, açık maviler ve çimen yeşilleri gözümüze çarpıyor.

yaz modası
yaz modası

Geçen sezon daha çok uzun etekler, bol elbiseler ve farklı modellere sahip olan gömlekler yerine 2015 yazında tulumlara, mini elbiselere ve şortlara bırakmış. Geçen sezon alt ürünler için daha standart boya sahip olan kıyafetler yerini mini ya da uzun boylara bırakmış.

Yazlık Kıyafet Kombinleri
Yazlık Kıyafet Kombinleri

Geçen sezon ilginç tasarımlı kombinler bu sezon kendisini rahat bir şıklığa bırakmış durumda. Bu sezon pek çok marka birbirinden farklı pek çok kombin sundu tüketicilere bunlar arasında bazıları yoğun ilgi görürken bazı kombinler ise görünmezlikten geldi.

yaz moda
yaz moda

Kombin Önerileri

Öncelikle ayağınızın rahat edebileceği terlik ya da sandaletleri yanınızdan sakın eksik etmeyin. Rahat, eskitilmiş keten ya da kot pantolonlar sık sık karşımıza çıkıyor bu sezon. Sizi yansıtan baskı ya da şekle sahip bluzlara dolabınızda geniş bir yer ayırın.

Kombin
Kombin

Kısa kollu şifon ya da basma gömleklerle şıklığı ve rahatlığı bir arada bulabilirsiniz. Bu sezon için birkaç mini etek edinmeyi sakın ihmal etmeyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.