sokakta moda
Giyim Önerileri

Yaz Sezon Kıyafetleri İçin Sokak Modası Ayakkabılar

Posted On Haziran 3, 2015 at 10:48 am by / No Comments

yaz sezonunda sokak modasına hareket ve canlılık katacak olan ayakkabılar ayrıca rahatlığa ve şıklığa da vurgu yapıyor. Yeni sezon sokak ayakkabı modası oldukça geniş çeşitlilik ve tarz fazlalığı ile yeni sezon moda kıyafetlerine de uyum sağlayacak şekilde tasarlandı.

sokak modası
sokak modası

Moda Öncüleri

yaz sezonu ile vitrinlerde yerini almaya başlayan birbirinden şık, sportif ve farklı desenli ayakkabılar bayanların ilgisini de çekmeye başladı.

Sokak Modası
Sokak Modası

İp detayları bulunan bağcıklı ayakkabılar hem düz hem topuklu modelleri ile her zevke hitap ediyor.Her dönem vazgeçilmeyen spor ayakkabılar ise desen farklılıkları ile bu yıl da trend olma yolunda hızla ilerleyen modeller arasındadır.

sokakta moda
sokakta moda

Platform ayakkabılar moda akımına devam ederken daha fazla üretim çeşitliliği ile daha dikkat çekici hale geldi, Örgü ayakkabılar, topuklu terlikler fiyonklu ayakkabıların yanı sıra metalik sarı ayakkabılar ile bu yıl sokak modası oldukça canlı ve hareketli geçecek.

Sokak Modası
Sokak Modası

Maskülen ayakkabı modellerinin de yer aldığı sezonda püskül detayı kıyafetlerden ayakkabılara inerek oldukça püsküllü farklı tarz ayakkabılar üretildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.