yaz modası
Giyim Önerileri

Yazında Moda Olan Kıyafet ve Kumaşlar

Posted On Haziran 5, 2015 at 10:52 am by / No Comments

Bu yaz sezonu kıyafetler de ve aksesuarlar da oldukça canlı ve cıvıl cıvıl bir yaz olacak. Elbiselerin uçuş uçuş olduğu, kumaşlarda renklerin canlılığı ve desenleri özgürlüğü arasında her tarza hâkim bir yaz yaşanırken geçmişin tozlu kalmış modası olan yetmişlerin muhteşem dönüşü de göz kamaştıracak.

yaz modası
yaz modası

Modanın hâkimleri arasında bu yıl pötikare kumaşlar ile sırayı alıyor. Sportif ve şıklığın asaleti olan pötikareler hem canlı hem de pastel kullanıma açık.

Yaz Modası
Yaz Modası

Ayrıca her yıl hiç modası geçmeyen bohem tarzı giyim bu yılda oldukça iddialı olarak yaz sezonunda yer alıyor. Bol pantolonlar ve çiçek desenli uzun elbiselerin bulunduğu moda skalasında kıyafet ve aksesuarlarda püskül detayı ile hareket kazandırma da moda trendleri arasındadır.

moda
moda

Bunların yanı sıra moda tasarımcıları bu yıl Uzakdoğu esintilerini de taşıyarak kimonoları hayatımıza farklı bakış açıları ve kombinasyonları ile sundu. Gömlek elbiseler, monokrom tarzları bu yılın sokak modasını oluştururken puantiyeler de sıklıkla kullanılacak olan kumaş türü olarak karşımıza çıkıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.