2015 Yazlık Tulum Modelleri
Giyim Önerileri

Yazlık Tulum Modelleri

Posted On Haziran 26, 2015 at 5:34 pm by / No Comments

Yaz aylarında sıcaklardan biraz olsun kurtulmak için seçiminizi mini eteklerden yana yapıyorsanız sizin için kısa tulumlar da alternatif bir seçenek olacaktır. Şıklığın yanı sıra mini etekten daha rahat ve kullanışlı bir forma sahip olan tulum modelleri birbirinden farklı renk ve desen seçenekleri ile sizi bu sezonda fazlasıyla memnun edecek.

2015 Yazlık Tulum Modelleri
2015 Yazlık Tulum Modelleri

Floral tasarımların yer aldığı tulum koleksiyonlarında yaz aylarının canlılığını bedeninizde ve ruhunuzda hissedebilirsiniz. İstediğiniz her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz tulumunuzu çeşitli aksesuarlar ile kombinleyerek tamamlayabilirsiniz. Tek parça ile şık ve seksi olmak isteyen bayanlar için tasarlanan tulum modelleri arasında zevklerinizi yansıtan pek çok ürün bulabilirsiniz.

Kot Tulum Modali
Kot Tulum Modali

Tulum tasarımlarının rahatlığı ve vücuda olan uyumu sayesinde beden konusunda sıkıntı yaşamayacağınız gibi kusurlu olarak gördüğünüz bölümleri de mükemmel bir şekilde kapatabilirsiniz.

2015 Yazlık Tulum Modelleri
Yazlık Tulum Modelleri

Doğru Aksesuarlar ile Kusursuz Bir Güzelliğe Ulaşın!

Tulum modellerinin sizin için çok fazla spor olduğunu düşünüyorsanız öncelikle takılarınızı ve diğer aksesuarlarınızı gözden geçirmelisiniz. Çünkü ancak doğru aksesuarlar yardımı ile kombininize yön verebilirsiniz. Akşam gezmesi için klasik bir tulum kombini yapmak istiyorsanız ilk olarak saç ve makyajınızı özenle yapmalı ve sonrasında aksesuar merasimine geçmelisiniz.

Aksesuar
Aksesuar

Renklerin birbiri ile iç içe olduğu bir tulumunuz varsa takılarınızın daha sade olmasına dikkat etmelisiniz. Ayakkabı seçimi yaparken özellikle yaz aylarında hafif topuklu sandaletler seçmeniz daha zarif görünmenize yardımcı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.