bohem giyim
Giyim Önerileri

Bohem Modası Nasıl Olacak?

Posted On Haziran 20, 2015 at 10:03 am by / No Comments

Her sezon moda tasarımcılarında vazgeçemediği bohem modası bu sezonda da farklılıklarla göze çarpıyor. 2015 bahar ve yaz akşamlarında daha çok retro akımının etkisinde kalanlara hitap eden bohem modası bu sezon zaman zaman 70’li yıllardan da örnekler alıyor. Modern çizgilerle beraber spor-şık ikilisini bir araya getirmek isteyenler bu sezon bohem parçalara yönelebilirler.

bohem modası
bohem modası

Farklı renklerin sentezi bu sezonda da bohem merkezine yerleşmiş durumda. Pembenin ve fuşyanın şekerliği, greyfurt ve deniz mavisinin tatlılığı bohem modasında tercih edilen renkler arasında olacak. Bohem modasının olmadığı bir sezon düşünülemediği için geçmiş yıllardaki modellerle bu sezon arasında karşılaştırma yapıldığında farklılığın epey yol kat ettiği ortaya çıkacaktır.

Bohem Parçaları Nelerde Kullanabilirsiniz?

Bohem modellerin kendi içinde bir tarzı ve şıklığı olduğu için ve daha çok gençlere hitap eden bir model olması bağlamında festivaller, konserler ve şenlikler gibi birçok etkinlikte kullanabilirsiniz. Bahar aylarında daha sık kullanılsa da yaz aylarında da bohem parçalarla kusursuz kombinler elde edebilirsiniz.

bohem giyim
bohem giyim

Renk bakımından bu sezon zengin olan bohem kıyafetler daha çok pastel ve canlı renklerle revaçta olacak. Hem spor hem de klasik olarak kullanılabilir olması kombin konusunda size kolaylık sağlayacaktır. Babetlerle, sandaletlerle ve spor modeldeki ayakkabılarla kombin yaparak günlük hayatta kullanabilirsiniz.

Bohem Rüzgarı
Bohem Rüzgarı

Ayrıca kullanacağınız parçanın modeline göre hafif bir makyaj ve kısa bir topuklu ayakkabı klasik bir kombin yapmanıza yardım edecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.