70'ler modası artık defactoda
Giyim Önerileri

70’ler Modası Defacto da!

Posted On Aralık 1, 2015 at 3:32 pm by / No Comments

Yeni sezonda en çok etki yaratan püsküller, siyah detaylar ve çeşitli kumaşların daha hit olmalı ile 70’lerin modasına geri dönüş yaşandı. Defacto yeni koleksiyon da bu kombinasyonlara da yer vererek birçok farklı giyim ve aksesuar ürünlerini sergiliyor.

70 Ler Modası
70 Ler Modası

70’ler Mood Koleksiyonu

Kahve tonlarının ve püskül ile süettin uyumunun yakalandığı seri içinde yer alan şapkalar ile bu sezon farklı ve oldukça sıra dışı kombinler yapmanıza imkân veren marka ayrıca çeşitli atkı ve boyunluk modelleri ile de dikkat çekiyor.

70'ler modası
70’ler modası

Püskül detayının yer aldığı ayakkabı ve çantalar arıca uygun fiyatları ile rahatlıkla kombinlerinizi tamamlamanızı sağlayacak fırsat ürünleridir. Sezonun en hit parçaları olan deri detaylara da yer açan marka pantolon, bluz, kazak, hırka ve gömlekleri ile yetmişlere muhteşem bir geri dönüş yaşatacak. 70’ler Mood kategorisi ile sizin adınıza kombinasyonlar hazırlayarak farklı parçaları bir araya getiren Defacto ayrıca şapka modelleri ve eldiven tasarımları ile de yeni sezonda adından sıkça söz ettirecek.

70'ler modası artık defactoda
70’ler modası artık defactoda

Atkılarda, eldivenlerde ekosenin büyüleyici dokusundan yararlanan marka ayrıca zımba detaylı gömlekler, farklı tasarım bereler, kloş etekler, desenli ve püskül detaylı şallar, desenli badiler ve desenli bluzlar ile de değişik kombin yaratma imkânı yaratıyor.

70 Ler Modası
70 Ler Modası

 

 

Bele bağlanan ekose gömleklerin sergilendiği kategoride size uygun olan tasarımlardan dilediğiniz kombini rahatlıkla oluşturarak satın almanızı da sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.