farklı bere modelleri
Bere

Bayan Bere Modelleri

Posted On Kasım 11, 2015 at 2:17 pm by / No Comments

Kış aylarının adeta kurtarıcılarından bir tanesi olan bereler, örme ve triko örme olarak üretilirler. Bayanların kış aylarında en çok tercih ettikleri aksesuarlardan olan, bayan bere modelleri, elde yapılabildiği için birçok bayan tarafından üretilebilirler.

Bayan Bere Modeli
Bayan Bere Modeli

Bere modellerinde renk ve malzeme seçimi, giyilen tamamlayıcı kıyafet göre değişebilir. En çok yün malzemesinden üretilen bereler, kulakları saracak biçimde yapılırlar.

bayan bere modelleri
bayan bere modelleri

Bazı modelleri boğazı da kapatacak şekilde ve düğmeli olarak yapılabilir. Bu sezonda en çok tercih edilen modeller, triko örme ile hazırlanan modellerdir. İlmek yapısı daha sık olduğu için, diğer elde üretilen modeller göre daha sıcak tutar.

İstenirse, yan aksesuar olarak boğazlık ile birlikte kullanılabilirler.

Farklı Bere Modelleri

Klasik ve makine ile üretilen modeller en çok tercih edilen modellerdir. Genelde siyah ve gri renkler en çok tercih edilen renkler arasında yer alır. Aksesuar olarak iplikli topları olan modellerde tercih edilebilir.

Atkı ile birlikte giyilebilen bere modelleri, renk uyumu ile birlikte giyilebileceği gibi, farklı renk tercihleri ile de giyilebilir.

farklı bere modelleri
farklı bere modelleri

Bazı modelleri; atkı, eldiven ve boyunluk ürünleri ile birlikte satılır. Aynı renkte olan bu takım, kış aylarını daha sıcak geçirmenizi sağlayacaktır.

Örgü Bayan  Bere Modeli
Örgü Bayan Bere Modeli

Tek renk ve sade bir tasarıma sahip olan bere modelleri olabildiği gibi, üzerlerinde farklı desen ve birçok renk bulunan modelleri de vardır.

Yeni Trend Bayan Gri Bere Modeli
Yeni Trend Bayan Gri Bere Modeli

Bazı modellerin üzerinde, üretici firmanın marka ismi yer alır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.