ceket modelleri
Giyim Önerileri

Bayan Kıyafetleri Yeni Sezon Renkleriyle

Posted On Şubat 6, 2015 at 10:01 pm by / No Comments

Bayanlar bedenlerine uygun kıyafetleri seçerek kendilerini daha hoş gösterebilirler. Yaz ve kış ayına özel tasarımlar özellikle bayanların moda zevklerine uygun tasarımlardan oluşur. Bayan giyim modası kış ayında da kıyafetlerde farklı ve canlı renkleri getirdi. Ceketler, elbiseler ve etekler canlı renkleri ile bayanların giysi dünyasını canlandırdı.

Bayan Kıyafetleri
Bayan Kıyafetleri

Kış Ayına Özel Kışlık Elbise Modelleri

Kış ayında da renkli elbise modelleri giyebilirsiniz. Uygun çizme modelleri ile kıyafetler daha hoş durur. Ekose kumaşlardan yapılmış elbiseler ve bebek yaka modelleri bu yıl oldukça tutuldu. Etek ve kazak modelleri ile kış ayında rahat bir çizgi kendinize yaratabilirsiniz. Etek boyunuzun kısalığına göre uygun renkli tonlarda giyeceğiniz kalın çorap modelleri güzel bir uyum getirecektir.

kışlık kombin
kışlık kombin

Bayan Ceketleri ve Modelleri

Kış ayında özellikle bele oturan ceketler bu yıl modayı canlandırdı. Mini eteklerle, dar kot ya da kapri kalın kumaş pantolonlarla giyebilirsiniz. Bele oturan ceketlerin renkli ve desenli modellerine göre setiğiniz pantolon ya da eteği sade seçmeniz gerekir.

ceket modelleri
ceket modelleri

Modanın renkli çizgileri kıyafetlerin her çeşidine canlılık getirdi. Beden yapılarınıza uygun tüm renk ve çeşitleri sizler kendi tarzınızı oluşturacak şekilde seçebilir ve kombine edebilirsiniz.

Bayan Kıyafetleri
Bayan Kıyafetleri

 

Modanın çarpıcı modelleri özellikle yaz ve kış ayında sizleri daha güzel gösterecektir. Kış ayı bu sezon sade renkler yerine farklı renk tonları ile içinizi ısıtacak modelleri sizlere sunar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.