bionike
Giyim Önerileri

BioNike Kozmetik

Posted On Haziran 30, 2015 at 12:00 pm by / No Comments

Bionike, Icım International isimli bir eczacılık firması olarak 1930 yılında İtalya, Milan’da kurulmuştur. 1960’lı yıllarda ise Bionike markasını yaratmıştır. Bionike, firmanın cilt bakım ürünlerini geliştirip pazarladığı bir marka ismidir. Tüm Bionike ürünleri, hassas, alerjik ve tepkisel ciltler için özel olarak geliştirilmiş olup, tüm bu semptomları da tedavi etme amacı güderler.

Tüm ürünler, “anti-alerjen” felsefesine uygun olarak üretilmekte olup, katkı maddesi, glüten, esans veya nikel barındırmazlar. Bu tarz katkı maddelerinin cilt sorunlarına ve tahrişlerine neden olduğu bilinmektedir. Özellikle nikel, hassas ciltler üzerinde alerjik temas dermatis (ATD) diye bilinen bir rahatsızlığa neden olabilmektedir.

bionike

Bionike ürünlerini Savunma – Koruma ve Geliştirme olmak üzere üç ana grupta toplamak mümkündür. Savunma klasmanındaki ürünler arasında güneş koruyucuları, makyaj malzemeleri, saç ve cilt bakım ürünleri yer alır. Koruma klasmanında ise temizleyiciler, bebek ürünleri ve akne tedavisi ilaçları yer almaktadır. Geliştirme klasmanı ise Proxera isimli 70 yıllık bir ürünün yer aldığı bir klasman olup, kırışıklar ve yaşlanma etkileri ile savaşır.

 

Bionike, ürünlerinde tamamen doğal malzemeler kullanmakta olup en çok dikkat ettiği husus da budur. Hiçbir ürünü cilt üzerinde alerjen bir etki oluşturmaz. Firmanın ergenler için geliştirdiği özel sivilce karşıtı krem ve jelleri de bulunmakta olup, konularındaki en etkili ürünler olduğu kabul edilir. DermoDermo, bu İtalyan kozmetik firmasının tüm ürünlerini sizlere sunmaktadır.

http://www.dermodermo.com.tr/BioNike

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.