bol paça pantolon
Giyim Önerileri

Bol Paça Pantolon

Posted On Aralık 17, 2015 at 3:41 pm by / No Comments

Son derece moda olan bol paça pantolonlar bu sene de gardıroplarda ön sıralarda yerini korudu. Basen bölgesi vücudu saracak formda tasarlanan ve paçaya doğru genişleyen modeller sezonun son derece moda ürünleri arasında yer alıyor. Vücut ölçülerinizi ön plana taşıyan pantolon modelini kombin yapmak da son derece kolaydır.

Bol Paça Pantolon
Bol Paça Pantolon

Bol paça pantolonlar rahatlıkla kullanılabilecek modeller arasında bulunur. Bu model pantolonlarda ayakkabı görünmediği için tercihinizi boyu daha uzun gösterecek topuklu ayakkabılardan yana kullanabilirsiniz. Bu formda tasarlanan pantolonların boyu uzun göstermek için ideal modeller arasında olduğu rahatlıkla söylenir.

bol paça pantolon
bol paça pantolon

Bol Paça Pantolon Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Konforlu kullanım olanağı sunması ve kolay kombin alternatifleri sunması nedeniyle bol paça pantolon modası hızla artıyor. Pantolon doğru kombinle bütünleştirilmesiyle kısa boylu bayanları dahi oldukça uzun gösterebiliyor. İdeal ayakkabı ile kombin yapılması durumunda boyu uzun gösterecek ideal modellerdendir.

Bol Paça Pantolon
Bol Paça Pantolon

Kıza boylu bayanların düşük belli bol paça pantolonlardan kaçınmaları gerekir. Düşük belli pantolon bacak boyunu olduğundan daha kısa gösterir. Uzun gösterecek püf nokta ise beli yüksek pantolonlarda gizlidir. Kısa boylu bayanlar yüksek belli bol paça pantolonları tercih ettiklerinde bacak boyları daha uzun görünür.

Paçası geniş pantolon modeli hemen her vücut tarzına yakışacak ideal modeller arasındadır. Bazı detaylar atlanmadığında ve paça boyuna dikkat edildiğinde estetik bir görüntü yakalanabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.