bootie ayakkabı
Ayakkabı

Bootie Ayakkabıları Denediniz mi?

Posted On Kasım 3, 2015 at 4:00 pm by / No Comments

Son yılların en çok dikkat çeken ayakkabı tasarımlarından biri de bootie ayakkabılar olarak gösterilebilir. Özellikle bahar ve kış aylarında çok fazla çeşidini bulabileceğiniz bu tasarımlar, şıklığından vazgeçmeyen her bayanın dolabında yerini almış durumda. Pek çok ayakkabı markasının vitrinini süsleyen bu ürünler deri ya da suni deri malzemelerle üretilebiliyor.

bootie ayakkabı
bootie ayakkabı

Bootie ayakkabılar özellikle yüksek topuklu ayakkabıyla yürümekte sıkıntı yaşamayan bayanlar için uygun modeller olarak öne çıkıyor. Birazcık platform topuklu ayakkabıları andıran bu tasarımlar, hem eteklerle hem de jean pantolonlarla çok güzel kombinler sunabiliyor. Tabii ki boyunuzu uzatma işlevi gördüğünü de hatırlatmakta fayda var.

Ayağı Küçük Gösteren Ayakkabılar

Bootie ayakkabıların belki de öne çıkan en belirgin özelliği, ayaklarınızı olduğundan biraz daha küçük göstermesi. Yapı itibarıyla biraz dolgun ve ayağı saran bir tasarımı olduğu için, özellikle büyük ayaklı bayanlar için ideal bir model olarak öne çıkıyor. Ayrıca kısa boylu ve minyon bayanlarda da çok şık bir görüntü sunuyor.

ayakkabı modeli
ayakkabı modeli

Dar kumaş pantolonlarla gayet hoş kombinler oluşturan bootie ayakkabılar, kot pantolonlarla da eteklerle de rahat bir şekilde kullanılabilir. Hem iş yerinizde hem de gündelik yaşamınızda giyebileceğiniz bu tasarımları şu anda internet üzerinden ayakkabı satışı yapan pek çok mağazadan satın alma imkânınız var.

Bootie Ayakkabı Modeli
Bootie Ayakkabı Modeli

Öyle ki, en çılgın ve en iddialı bootie ayakkabı renklerini internet platformunda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.