breton bluz
Giyim Önerileri

Breton Bluz Modası

Posted On Nisan 17, 2015 at 10:19 am by / No Comments

Sezona özel çizgilerinde Breton Bluz ve modelleri bu yıl da oldukça iddialı desenleriyle modayı canlandırıyor. Sokak modasında geçen sezonda çok yaygın kullanıldı. Beğenilen modeli istediğiniz kıyafetle uyum içerisinde giyebilirsiniz. Leopar desenleri ile adeta bütünleşmiş durumdalar. Kot pantolon ve mini etek ile uyumu baş döndürücü güzelliklerde.

breton bluz
breton bluz

Breton Bluz ve Sezon Renkleri

Kesimi ve farklı modelleri ile dikkatleri üzerinde toplayan Breton Bluzleri özellikle renkli ayakkabı ve çantalar ile deneyebilirsiniz.

Breton Bluz Modası
Breton Bluz Modası

Yaz ayında düşük belli pantolonların üzerinde sıklıkla göreceksiniz. Desenli ya da desensiz modelleri büyük beğeni topladı. Kaliteli kumaşlar ile kendilerini belli eden modellerin hepsi birbirinden ilginç şıklıkta.

breton desen moda
breton desen moda

Breton Bluz ve Uygun Kombineler

Etek modası Breton Bluzlerle canlandı. Kalem eteklerle çok güzel bir bütünlük sergiliyor. Spor giyimi sevenler için özel kesimleri bu sezonda ilgi çekecek. Farklı görünmeyi sevenlere özel ilginç tasarımlar bu sezon vitrinlerde yerini almaya başladı. İstediğiniz kıyafette farklı renk tonlarını kullanarak değişik tarz yaratmanız elinizde.

kombin
kombin

Sonbahar ve ilkbahar havalarının vazgeçilmez trendleri haline gelen Breton Bluz modası bu sezon farklı kumaş türleri ile yaz ayında da sıklıkla karşınıza çıkacak. İlginç tarzı sevenlere özel değişik kesimlerini farklı kombinelerle uyum içerisinde giyebilirsiniz. Moda dünyasının çarpıcı trendleri bu sezonda sizleri büyüleyecek. Kumaşların rahatlığı ise gün içerisinde sizi terletmeyecek ve her zaman şık görünmenizi sağlayacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.