kimono
Giyim Önerileri

Bu Yazın Olmazsa Olmazı: Kimono!

Posted On Temmuz 10, 2015 at 1:41 pm by / No Comments

Japonların geleneksel kıyafeti kimono şimdi modanın öncüsü markalar tarafından farklı formlarda bayanlara sunulmaya başladı. Yaz akşamlarında üzerinizden eksik olmasını istemeyeceğiniz kimono modelleri ile şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Bugün birçok marka yaz kreasyonunda kimono seçeneklerine yer veriyor. İster kısa, ister uzun, püsküllü ya da sade, hemen her zevke uygun kimono bulmak çocuk oyuncağıyken, bunu doğru kombinleyebilmek titizlik gerektiriyor.

Kimono Modeli
Kimono Modeli

Kimono Modelleri Nasıl Kombinlenir?

Hemen her tarz giyim için uygun bir kimono bulmak mümkün. Jean ve t-shirt severlerdenseniz kısa ve sade bir kimono ile kombin yapabilirsiniz.

Kimono Modeli
Kimono Modeli

Özellikle yüksek bel pantolon üzerine büstiyer giyerek yapılan kombinler için kimono modelleri doğru bir seçim. Bel boyunu geçen ve açıklığı kapatarak hem daha kullanışlı hem de daha şık bir kıyafete sahip olma şansı sunan kimono, uzun modelleriyle de şort severlerin vazgeçilmezi olabilir.

kimono
kimono

Yaz akşamlarında ince bir t-shirt ve kısa kot şortla dışarı çıkarken üzerinizde bir eksiklik hissediyorsanız, bu kimono olabilir. Uzun kimono modelleri şortunuzla daha rahat hareket etme şansı tanırken, serinleyen havaya karşı önlem de oluşturur. Şık bir görünüm için sadece doğru kimonoyu seçmek yeterliyken, plajda da bu parçalardan destek alınabilir.

kimono modeli
kimono modeli

Plajda şıklık isteyenler için kimono modelleri doğru seçenek. Mayo ya da bikini üzerine alınan kimono etkileyici görünümler sunuyor. Sıradan plaj giysilerinden sıkılanlar için bu yaz trend haline gelen kimono en şık kurtarıcı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.