yeni deri ceketler
Ceket

Deri Ceketlerde Sezon Yenilikleri

Posted On Kasım 15, 2015 at 2:17 pm by / No Comments

Deri modası tüm kıyafetlerde farklılık sağlar. Deri ceket modelleri bu yıl sadece siyahtan değil tüm renklerden oluşuyor. Modern kesimleri ve şık duruşları ile her zaman dikkatleri üzerinize çekmenize yardımcı olacak. Bele oturan modelleri özellikle mini ve dar eteklerde harika durur.

yeni deri ceketler
yeni deri ceketler

Modern Kesimli Deri Ceketler

Uzun ve kısa modellerden oluşan deri ceketler bu yıl renkleri ile de dikkatleri çekiyor. Kırmızı, sarı, yeşil ve tüm tonlar deri ceketlerde. Deri büyüsü tüm bayanları her sezon etkiler. Kendinize farklı bir tarz yaratmak istiyorsanız mutlaka dolabınızda bir tane deri ceket bulundurun.

Bayan Deri Ceket Modeli
Deri Ceket Modeli

Ceket içine boğazlı kazak, V yakalı kazak ya da gömlek tercihi edebilirsiniz. Bele oturan ceket modeli tercih ettiyseniz dar deri pantolon ya da kot tarzları her zaman şık gösterir. Mini elbiselerle de çok iyi uyum sağlar. Uzun ya da kısa çizme tarzları ile giyebilirsiniz. Davetlerde ise ince topuklu ayakkabılar ile çok şık durur.

yeni deri ceketler modelleri
yeni deri ceketler modelleri

Derinin farkını her zaman yaşayın. Kaliteli çizgiler ve desenler özellikle sizleri farklı modellerde bekliyor. Kendinizi oldukça şık ve güzel hissetmeniz artık çok kolay. Vitrinlerde şimdiden sezon modelleri yerini aldı. Deri, bayan modasında her zaman canlılığını korur.

Bayan Deri Ceket Modeli
Bayan Deri Ceket Modeli

Kol kısımları bu sezon farklı kesimlerde. Bol ve aşağı doğru dökümlü olanlar kış ayına da uygun. Klasik kesimli modeller ise her zaman sezon modasında yerini alır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.