deri tayt
Giyim Önerileri

Deri Kıyafet Seçiminde Detaylar

Posted On Şubat 16, 2015 at 3:13 pm by / No Comments

Kış ayının güzel tarafı deri modasının canlanması. Doğru deri kıyafet seçimlerine uyduğunuz zaman tarzınızı ortaya çıkarırsınız. Deri kıyafet seçimi en hassas kıyafet modelleridir. Vücuda yakıştığı zaman çok güzel deri kıyafetler, yakışmadığındaysa aksine kötü sonuçlara neden olur.

Deri Modelleri
Deri Modelleri

Deri Kombinesinde Dikkat Edilecek Noktalar

Vücut tiplerine uygun deri kıyafet seçimi doğru yapılmalı, deri bedene oturmalıdır. Deri ceket kilolu ve baseni geniş bayanlarda güzel durmaz. Deri ceketin önemli özelliği bele tam oturmasıdır. Uzun deri palto seçiminden yana tercihinizkullanacaksanız, paltonun boyu bilek hizasında olmalıdır.

deri tayt
deri tayt

Topuklu ayakkabılarla giyilmesi gereken bir giysidir. Seçeceğiniz ayakkabının da deri olması önemli ayrıntı. Streç deri çizmeler, uzun deri paltolara güzel bir uyum sağlar. Uzun bir deri palto içine mini deri etek ve beyaz dar kazak mükemmel yakışır.

Mini Deri Etek Giyiminde Püf Noktaları

Mini deri etekler, giyilmesi zor olan etek türleridir. Kilolu bayanlara kesinlikle önerilmez. Deri mini etek giydiğiniz zaman üzerine salaş bir gömlek alabilirsiniz.

deri mini etek
deri mini etek

Etekte farklı detaylar olabilir, üst kıyafetinizi sade tercih etmeniz önemli. Deri etek giyecek olanlar, eteklerinin yüksek belli olmasına da dikkat etmeli. Balıketi bayanlar ise deri kalem etli modelleri tercih edebilirler. Deri kumaşın kusurlar net gösterdiğini unutmayın ve içinize mutlaka bir korse giyin.

Deri Modelleri
Deri Modelleri

Deri Tayt ve Pantolon Doğru Seçimi

Deri taytlar bu yıl oldukça moda. Özellikle ince deri taytlar tercih ediliyor. Gömlek ya da bol kazaklarla güzel bir uyum yakalarsınız. Deri pantolonların ise daha sert deriden yapılmış olması önemlidir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.