dizüstü çizme nasıl kombinlenir
Ayakkabı

Dizüstü Çizme Nasıl Kombin Edilir?

Posted On Ekim 24, 2015 at 11:48 am by / No Comments

Kışın tüm etkilerini yağış ve rüzgar gibi olumsuz hava koşulları ile göstermeye başladığı bugünlerde gardolap içerisinde olduğu gibi ayakkabılıklar da da kışlıklar öne çıkmaya başladı. Ayrıca dünyaca ünlü ayakkabı markalarının yeni kış sezonunda da bayanların moda trendlerini en doğru biçimde kombinler yaratarak, yakalayabilmeleri konusunda son derece yardımcı oluyor. Her kış sezonun en vazgeçilemez trendlerinin başında gelen çizmeler, bu yıl daha ağırlıklı olarak dizüstü modelleri ile yoğun şekilde ilgi görüyor.

dizüstü çizme nasıl kombinlenir
dizüstü çizme nasıl kombinlenir

Dizüstü Çizme Seçiminde Rahatlık Önde Olmalı

2015-2015 sonbahar-kış sezonun öne çıkan trendi dizüstü çizmelerin nasıl kullanılacağı ve kombinlerini oluştururken nelerden yararlanılması gerektiği gibi son derece önemli pek çok nokta bulunuyor. Her ne kadar dış görünümde görsel şıklığı ve tamamlayıcı etkiyi yaratıyor olsa da dizüstü çizme modellerinin seçiminde kesinlikle rahatlığa önem verilmesi gerekiyor. Özellikle de dizüstü çizmelerde genel olarak yapılan bilekte nasıl durduğuna dikkat edilmemesi ve kalıbının ayak fiziğine uygun olup olmadığına dikkat edilmemesinden kesinlikle kaçınılması gerekiyor.

dizüstü çizme seçimi
dizüstü çizme seçimi

Yeni sezonun trendi dizüstü çizmeleri kombin yaparken kesinlikle en vazgeçilemez parçalar arasında elbise ve etekler geliyor. Ancak bu noktada eteğin veya elbiselerin boyutlarına fazlasıyla özen gösterilmesi gerekiyor. Fazla ve gereksiz uzunluğa sahip olan bir elbise veya etek dizüstü çizmelerin tüm etkileyiciliğini yitirebilmesine yol açar.

Dizüstü Çizme Kombin
Dizüstü Çizme Kombin

Bu durumda dış görünümde kusursuzluğu ararken, başarısız bir stilin yakalanmasına neden olabilir. Bu yüzden dizüstü çizme modelleri konusunda hem seçim aşamasında hem de kombin aşamasında özenli hareket edilmesi gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.