Takılar
Giyim Önerileri

Elbiselerin Tamamlayıcı Parçaları Bileklikler

Posted On Kasım 24, 2014 at 10:55 am by / No Comments

Kadınlar çağlar boyunca daha güzel görünmek, çekiciliğini ön plana çıkarmak için çeşitli yöntemlere başvurmuştur.

Makyaj, kıyafet seçimi, ayakkabı, çanta ve aksesuarlar kadınlardaki bu tutkunun bir yansıması. Son yıllarda ise özellikle elbiselerin tamamlayıcı parçaları bileklikler, kadınlar arasında oldukça revaçta.

Takılar
Takılar

Bileklik denince aklımıza gelen modellerin sınırları o kadar geniş ki, her geçen yıl farklı tasarımlarla önümüze geliyor. Hemen her türlü ham maddeden üretilebilen bileklikler kadınlar için öyle geniş bir çeşit yelpazesine sahip ki insan seçerken adeta zorlanıyor.

Takılar
Takılar

Elbiselerin tamamlayıcı parçaları bileklikler, üretildikleri maddenin cinsine göre kıyafetlerimize tam anlamıyla renk katıyor ve güzelliklerini artırıyor.

Hangi Elbise Hangi Bileklik

Günümüzde altından tutun da gümüşe, değerli taşlara, hatta pek bilinmeyen madenlere kadar birçok çeşitte üretilebiliyor.

Şık gece elbiseleri ile takılan bileklikler genelde taşlı ve gösterişli olurken, günlük kıyafetlerle tercih edilen modeller daha çok boncuklu ve spor tarzda oluyor. Her şekilde kadının bilek zarafetini öne çıkaran bileklikler moda olmaya devam ediyor.

Toplu bileklik Modelleri
Toplu bileklik Modelleri

Günümüz kadınının şık kıyafetlerinin yanında kullanmayı sevdiği elbiselerin tamamlayıcı parçaları bileklikler kolay kolay vazgeçilebilecek bir unsur gibi görünmüyor. Kalın, ince, parlak, mat, gösterişli ya da sade tarzdaki bileklikler kadın inceliğinin harika birer parçası.

Takılar
Takılar

Maddi anlamda ağır olanlarının yanında basit metallerden üretilmiş olanlar, kumaşlardan üretilmiş olanlar, kumaş-metal-boncuk kombini ile üretilmiş olanlar ve daha aklımıza gelmeyen sayısız tarzda üretilip giysilerimize refakat eden bileklikler muhteşem bir renk skalası oluşturuyor.

Müthiş bir sirkülasyonun olduğu bu sektörde her geçen gün yeni modeller ve yepyeni tarzlar bayanların beğenisine sunuluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.