iç çamaşırları
İç Giyim

Fonksiyonel İç Çamaşırları ile Görüntü Hileleri

Posted On Ağustos 17, 2015 at 10:09 am by / No Comments

Güzel olmak, güzel görünmek kadınların doğası gereği çok önem verdiği, bazı kişilerin ise sadece güzelliğe odaklı yaşadığı bir gerçektir. Fiziki görüntünüzde vücudunuzla uyumlu olmayan bölgelerinizi kamufle etme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Hatta çok beğendiğiniz bir giysiyi sırf üzerinizde iyi durmayacağını düşündüğünüz için almaktan, vazgeçtiğiniz de çok olur. Oysa bazı fonksiyonel iç çamaşırları ile güzel görünüm sağlayacak masum hileler yapılabilir.

Minimizer (küçültücü) Sütyen

Memeleriniz vücudunuza göre çok iri ve deforme olmuş ise göğüs küçültücü minimizer sutyenlerden mutlaka edinmelisiniz. Özel yapısı ile göğüslerinizi toparlayan daha düzgün bir forma kavuşturan minimizer sutyenler en az 1 beden daha küçük gösteriyor.

iç çamaşırı
iç çamaşırı

Maximizer (büyültücü) Sütyen

Dişiliğin yegane simgesi memelerin çok küçük olması da problem yaratır. Push-Up özellikli silikon dolgulu sutyenler, meme ölçünüzde 2 bedene kadar büyük gösteren mucizevi çamaşır hilelerinden. Anatomik yapıya uygun dizaynları ile fark edilmeleri ise imkânsız görünüyor.

Maximizer Sütyen
Maximizer Sütyen

Pop-Up (Popo Yükseltici) Külotlar

Bazı bayanların popo kısmı orantısız bir şekilde küçük veya sarkık olabilir. Kalça kısmı destek materyallerinden oluşan Pop-up külotlar, popoyu daha büyük ve doğal şekilli gösterme özelliği ile fiziksel görüntünüzde fark yaratacaktır.

iç çamaşırları
iç çamaşırları

Yüksek Bel Korseler

Basen, karın, bel kadınların en çok kilo sorunu olan bölgeleridir. Baldır kısmından başlayarak göğüs altına kadar çıkan yüksek bel korseler, diğer (külot, paçalı, yarım) korse modellerine nazaran çok daha fonksiyoneldir. Bölgesel olarak toparlayan, sıkılaştıran yüksek bel korseler bedeninizi daha orantılı gösterir.

Yüksek Bel Korse
Yüksek Bel Korse

Herkesin güzelliğe bakış açısı göreceli olmakla beraber, fiziksel görüntünün iyi olmasının psikolojik etkileri de göz ardı edilemez. Normal vücut ölçülerine sahip (veya görünen) kişilerin normal hayatlarında kendileriyle barışık, sosyal yaşantılarında mutlu, iş hayatlarında başarılı oldukları yapılan bir çok gözlemsel deneyde de yer alır. Küçük çamaşır hileleri ile siz de ”görüntü her şeydir” diyenler kervanına katılın, hayatınıza dinamizm katın!

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.