siyah pantolon
Giyim Önerileri

Gardroplardaki Asalet Siyah

Posted On Eylül 11, 2015 at 8:26 pm by / No Comments

Kadınların en vazgeçilmez rengi olan siyah, hem fazla kiloları olanların en büyük kurtarıcısı, hem de son derece zarif ve güçlü bir renk. Üstelik kombinlemesi de son derece basit. Bu yüzden her kadının gardrobunda mutlaka birkaç model siyah giyim bulunması şart.

SİYAH!
SİYAH!

Örneğin siyah pantolon çokça kullananların mutlaka farklı modellerde dikilmiş pantolonları vardır. Bu pantolonları mevsimine ve mekana göre çeşitli bluz ve aksesuarlarla birleştirmek hem eğlenceli hem de basit bir iş.

siyah pantolon
siyah pantolon

Diyelim ki akşam iş çıkışında arkadaşlarınızla eğlenmeye çıkacaksınız ve mevsimlerden sonbahar. Gün içerisinde, ofis ortamında siyah pantolon üzerine kırmızı anvalop kesimli ve yakasız bir gömlek giyebilirsiniz. Fakir kol ya da uzun kol tercih etmek size kalmış.

Siyahın Hakimiyeti
Siyahın Hakimiyeti

Akşam dışarı çıkarken de eve uğramaya gerek duymadan, sadece bluzunuzu değiştirmeniz yeterli olacak. Gümüş gri renginde, hafif parlak tonlarda v yaka bir bluz son derece şık olabilir. Bu şekilde hem yanınızda bir sürü giysi taşımamış olur hem de arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz.

Hem Günlük Hem Abiye

Tek bir elbiseyi hem günlük yaşantıda hem de özel gecelerde giyebilmek mümkün mü? Cevap tabi ki evet. Örneğin yuvarlak yakalı ve kolsuz bir elbise bulundurmanız her zaman avantajınıza. Elbisenin boyunun da dizde olması ideal bir seçim olacaktır. Bu elbiseyi günlük yaşantınızda sade bir şekilde giyerek, rahatlıkla dışarı çıkabilirsiniz.

siyah pantolon
siyah pantolon

Bir davete katılacağınız zaman ise üzerine güpür bir ceket giyip metal aksesuarlar kullanarak ortama ayak uydurmanız mümkün. Bir de yüksek topuklu ayakkabılarınız ile çantanız eklendiğinde şıklığınıza diyecek olmaz.Sonuç olarak ister siyah pantolon, ister siyah elbise, ister siyah bir bluz olsun istediğiniz gibi takı ve diğer aksesuarla kendinizi baştan yaratmanız son derece basit.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.