renkli pantolonlar
Giyim Önerileri

Geniş Desenli Ve Renkli Pantolonlar

Posted On Temmuz 11, 2015 at 1:44 pm by / No Comments

Pantolon, bayanları zevkle tercih ettiği modellerdir. İş ya da günlük yaşamda sıklıkla tercih edilir. Desenli ve renkli pantolonlar bu yaza damgasını vurdu. Rahat oluşu kadar şıklığı da sizlere getiriyor. Günün her saati giyebilir ve istediğiniz aksesuarlarla kombinleyebilirsiniz. Geniş desenler özellikle pantolonları daha farklı yapıyor. Kot kumaşlarda da bu yıl desen hâkim.

Renkli Pantolonlar
Renkli Pantolonlar

Desen ve Renkler Tüm Pantolonlarda

Geniş desenler ilk etapta göze çarpsa da küçük desenlileri de görebilirsiniz. Her çiçeğin esintisi bu yıl pantolonlarda. Canlı renkleriyle özellikle tropikal bir havayı sokak modasında görebilirsiniz.

Renkli Pantolonlar
Renkli Pantolonlar

Turuncu ve sarı tonlar özellikle pantolonlara güzel bir stil sağlıyor. Üst kıyafetlerinizi ise pantolon renginde sade seçerek güzel bir uyumu yakalamanız mümkün.Desen modası eskiden de büyük beğeni toplardı. Günümüzde ise geniş desenlerin yanı sıra bayanları zayıf gösterecek geniş paçalarda hakim.

renkli pantolonlar
renkli pantolonlar

Kumaş cinsine göre desenlerin renkleri farklı göz alıcı uyumlarda. Modern ve şıklık tasarımların en gözde detaylarında sizlerle buluşuyor.Plaj modasında da bu sene desen hâkim. Gece gezmelerinizde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Beyaz üzerine geniş çiçek desenleri ise moda.

renkli pantolon modeli
renkli pantolon modeli

İstediğiniz renk tonunda pantolonu kısa sürede bulabilir ve kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Uzun topuklu ayakkabılar, geniş paçalarda özellikle tercih edilmesi gereken ayakkabı modelleri. Desen seçiminde serbest renkler kullanıldığı için takı seçimi yaparken fazla abartıya kaçmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.