kombin
Giyim Önerileri

Giyinme Sanatı İle Basen Gizleme

Posted On Eylül 21, 2015 at 10:17 am by / No Comments

Kadınlar her zaman daha güzel ve şık görünmek isterler. Modayı takip etmekten geri kalmayarak bilinçli bir giyinme sanatı ile kendinizi daha zayıf ve uzun gösterebilirsiniz. Bunun yanı sıra bazı kıyafet modelleri sayesinde geniş baseni gizleyebilir, kalın kolların daha ince ve kısa bacakların daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle bazı tatlı hileler ve birkaç detayla geniş baseni dar göstermek mümkün oluyor.

basen gizleme
basen gizleme

Baseni Dar Gösterecek Tüyolar

Koyu renkler daima daha zayıf, dar ve sıkı bir görünüm sağlar. Bu nedenle basen bölgesi için siyah, kahve, bordo, koyu mavi ve yeşil gibi renk tonlarını tercih etmelisiniz. Ayrıca renk tonlarının üst bedenden alt bedene doğru koyulaşması baseni dar gösteren etkili bir görüntü kazandırır. Özellikle üst beden, basen bölgesinden dar ise bu orantısızlığı dengelemek üzere üst beden için açık renkler tercih etmelisiniz.

Koyu Renkli Elbiseler
Koyu Renkli Elbiseler

Basen çevresinde olabildiğince sade tasarımlar tercih etmeye ve göz alıcı aksesurlar kullanmamaya özen gösterin. Örneğin cep, pile, nakış veya belirgin desenler dikkatleri basen bölgesine yoğunlaştırır. Buradaki amaç dikkatleri vücudun diğer kısımlarına çekmektir.

kombin
kombin

Fazla giysi bazen doğru tercih olmayabiliyor. Baseni gizlemek için kullanılan uzun ceket ve mantolar genelde yanlış seçimlerdir. Çünkü asıl amaç baseni gözleyerek aynı zamanda şık ve güzel görünmektir. Bunun için leğen kemiği hizasında biten şık ve alımlı ceket modelleri giyinmelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.