tayt üstüne tunik
Giyim Önerileri

Günlük Ev Giyiminde Şıklığı Yakalamak!

Posted On Ocak 17, 2016 at 5:15 pm by / No Comments

Tüm gün boyunca evde olacaksanız elbette en rahat kıyafetlerinizi giymek isteyeceksiniz. Kimse evde otururken abiye elbiseler, mini etekler ya da streç kot pantolonlar giymiyor. Ancak evde olmanız, salaş mı salaş bir görünüm sergilemeniz gerektiği anlamına da gelmiyor. Birkaç değişiklik ve birkaç aksesuar ile siz de evde otururken dahi bir şıklık abidesi olabilirsiniz.

Ev Kıyafetleri
Ev Kıyafetleri
Ev Kıyafetleri
Ev Kıyafetleri

Ev Kıyafetleri Nasıl Kombinlenmeli?

Ansızın gelen misafirlere de en berbat görünümünüzle yakalanma stresinden sizi kurtaracak önerilerimizi aklınızın bir köşesine yazın! Önerilerimiz evde olduğunuzda da kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayacak, iddia ediyoruz! Önce şu vazgeçemediğimiz eşofmanlardan başlayalım!

Ev Kıyafetleri
Ev Kıyafetleri

Eşofman zaten yapısı gereği rahat bir kıyafettir. Daha rahat etmek için üzerinize 2 beden büyük gelen eşofmanlardan artık vazgeçin. Çuval giymiş izlenimi veren bu eşofmanlar yerine üzerinize uygun olanları tercih edin. Eşofman üstüne giydiğiniz tişört eğer streç yapıda olur ve vücudunuzu sararsa, eşofmanla dahi muazzam görünmeyi başarırsınız. Aslında son yılların gözdesi olan taytlar ev giyiminde daha zarif görünmenizi sağlıyor. Tayt üzerine bir tunik giyer, saçlarınızı da dağınık topuz yaparsanız bu görünümünüzle markete bile gidebilirsiniz.

Ev Kıyafetleri
Ev Kıyafetleri

Tayt üzerine tunik giymek istemiyorsanız topuklara kadar uzanan hırka ve yeleklerin son yılların gözde kıyafeti olduğunu hatırlatmak isteriz. Saç aksesuarları ev giyimi ile en uyumlu aksesuarlardır. Evde olduğunuzda toka, saç bandı gibi aksesuarları kullanmaktan kaçınmayın. Ancak takı da takmayın. Çünkü ev giyimi ile takılar çok uyumlu olmuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.