bohem modası
Giyim Önerileri

Hangi Kadın Olmak İstiyorsanız O Olun!

Posted On Aralık 13, 2015 at 2:01 pm by / No Comments

Trend kelimesi artık tek başına yeni bir sezonun ruhuna aykırı düşüyor. ”Yeni sezonda şu veya bu moda” diyebildiğimiz günler mazide kalıyor.

Moda bir tek markadan bir koleksiyondan oluşmuyor ve her tasarımcı kendi yaratıcı gücü ile hareket ediyor. İster gotik, ister bohem artık nerede, hangi kadın olmak istiyorsak ona aracı olan stillerle alternatif tercihlerimizi yapabiliyoruz! Bir kaç stil örneği ile savımızı destekleyelim!

Grany Look Tarzı!

Belli bir döneme, trende bağlı kalmanız gerekmiyor. eski dönem trendlerini yeni parçalarla birleştirin.Tüm dönemlerden parçaları birleştirerek  birbiri ile harmanlayan Prada, Gucci, Givenshy, Miu Miu gibi marka tasarımcılarının koleksiyonları Granny Look tarzının en bariz örnekleri.

bohem modası
bohem modası

Eski dönem trendlerini yeni parçalarla birleştirin! Renk ve iddialı desenleri vintage parçalarla birleştirebileceğiniz bu karma tarz, neyi neyle giymek istediğinizde yadırganmayacak bir stil!

Bohem Modası 4 Mevsim!

70’li yılların bohem ve folk modası yenilenmiş hali ile her mevsim modanın vazgeçilmez stilleri arasındadır.

bohem trendi
bohem trendi

Bohem kadın olmanın gizli olmayan özelliğini, uzun etek boyları, yumuşak kumaşlar, danteller, fularla sarılmış boyunlar ve her giysiye adapte edilebilen patchwork’ler oluşturuyor. Bu yılın podyumlara yansıyan bohem stilindeki romantik çizgilere, aynı zamanda enerjik  bir ruh hali de eklenmiş!

Bohem Trendi
Bohem Trendi

Güçlü Sağlam Karakterli Kadın!

İddialı olmayan fakat feminen olmayı başarabilen, ayakları yere sağlam basan kadınların giyim stilleri  sadelik, fonksiyonellik, kalıcılık gibi unsurları ön planda tutar.  Giyim kuşam tercihlerinde, kaliteli kumaşlar, kesim kalitesi-mükemmel işçilik, göze batmayan renkler tercih eden kadınların giyim stili her zaman kendi modasıdır. Kişiliği ile ön planda olmak isteyen karakterler, detaylarda kaliteye önem verir!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.