ayakkabı modeli
Ayakkabı

İngiliz Tarzı Nasıldır ?

Posted On Kasım 5, 2015 at 3:03 pm by / No Comments

Her milletin insanlarının giyim tarzı birbirinden farklı özellikler gösterir. Çünkü her ülkede farklı hava koşulları, adet ve gelenekler, din, siyaset, coğrafya, yaşam tarzı ya da kısaca ifade etmek gerekirse farklı kültürler bulunur. Bu nedenle tarzlar birbirinden doğal olarak ayrılır. Bu yazımızda siz değerli okuyucular için İngiliz tarzı hakkında bazı bilgiler vermek istedik ve sizler için İngiliz tarzını nasıl yakalayabileceğinizi anlatacağız.

İngiliz Tarzı İncelikleri

Bu yazımızda siz okuyucularımız için İngiliz tarzını irdeledik ve birkaç detay yakaladık. İngiltere konum itibari ile sürekli kapalı hava ve yağmurlu mevsimlerin bol olduğu bir bölgede. Bu yüzden trençkot oradaki kadınların çoğunun tercih ettiği bir parça. Hem de her mevsim kullanılabiliyor. Yağmuru bol olduğu için şemsiyeye çok ihtiyaç duyuyorlar ve onu aksesuar olarak kullanıp tarz yaratanlar az değil. Ayrıca yağmur çizmelerini de unutmayalım.

ingiliz tarzı
ingiliz tarzı

Bu milletin insanları eskitme kumaşları ve sararmış, yırtık parçalara ilgi duyarlar. Hatta bazıları çok çok eski binalarda yaşıyor. Yaşam tarzlarının önemli bir özelliği de işte bu. Ayrıca İngilizler spora ve sağlıklarına çokça dikkat eder ve özen gösterirler. Bu nedenle giyim tarzlarında kot şort ya da pantolonlar, salaş yapılı tişörtler ve spor ayakkabıları kullanırlar.

ayakkabı modeli
ayakkabı modeli

İngiliz tarzı aslında hem şık olmak isteyen hem de rahat olmak isteyenler için oldukça uygun. Siz de tarzınızda bir değişiklik ister iseniz bu tarzı bir denemelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.