İpek Tül Kısa Çoraplar
Giyim Önerileri

İpek Tül Kısa Çoraplar

Posted On Haziran 17, 2015 at 1:06 pm by / No Comments

Yaz aylarında ne kadar çorap giyilmez dense de ipek tül kısa çoraplar bu tabuyu yıkmaya geldi. Muhteşem renkleri ve tasarımları ile hem ayakkabı ve sandaletlerde görsellik yaratırken hem de kıyafetlerinize uyum sağlayacak.

İpek Tül Kısa Çoraplar
İpek Tül Kısa Çoraplar

İpek Tül Kısa Çorap Modelleri

Kış aylarında da kullanılabilecek olan ipek tül kısa çoraplar ayrıca kokulu olması ile bayanların kalbinde taht kuracak. Özellikle ev ziyaretlerin de kullanılabilecek olan bu çoraplar ile ayrıca hoş koku da yayacaksınız. Ayrıca kokulu ipek tül kısa çoraplar, bayanların toplantı yaptıkları altın günlerinde farklılık arayanlardan tam not aldı.

İpek Tül Kısa Çoraplar
İpek Tül Kısa Çoraplar

Çizgili, gül desenli, papatya desenli, gülen suratlı, sade, farklı renklerin kombinlendiği, dantel temalı ve daha birçok model ve renk ile ilgi çekici ve farklı tasarım çoraplar uygun fiyatları ile de bütçeyi hiç sarsmadan birden çok modelli alınabileceği imkânı da sunuyor.

Bayan Çorap
Bayan Çorap

Klasik sevenler için siyah, beyaz, gri, kahve gibi renklerin yanında koyu birçok renk tonunun bululduğu koleksiyonda dantel detayları ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Özellikle gen kızlara özgü tasarlanan pembe, sarı gibi uç tonlardaki çorapları kendini genç hisseden ve stilline uyduran herkesinde giyimde kullanabileceği tarzdadır. Birbirinden şık çorapların bilek kısmı lastik olup kayma riskini azaltır.

İpek Çorap Modası
İpek Çorap Modası

Transparan tül çorap olarak da anılan bu çoraplar parfümlü olmasının yanında dikişsiz olarak üretilmiştir. Babet ayakkabı havasını yaratan parfümlü çoraplar Türkiye’de üretildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.