Yırtık Jean Modelleri
Giyim Önerileri

Jean Pantolon Modelleri

Posted On Ekim 1, 2014 at 3:53 pm by / No Comments

Bugün onlarca çeşit pantolon türü bulunmasına rağmen ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan pantolon modeli jean pantolonlar ya da diğer adıyla kot pantolonlardır.

Jean Bayan Kot Modeli
Jean Bayan Kot Modeli

Genç, yaşlı, çocuk, erkek ve bayan gibi her kesimin kullandığı jean pantolonlar daha şık ve daha rahat bir kullanım için daha fazla çeşitlik kazanıyor.

Yırtık Jean Modelleri
Yırtık Jean Modelleri

Özellikle de son yıllarda moda ürünlerin daha dar ve bedeni sarması nedeniyle dar kot pantolon modelleri daha çok ilgi görüyor. Bayanlarda daha sık kullanılan bacaklara ve bel tam oturmanın yanı sıra vücudu toplayan dar pantolon türleri çekici bir görünüm kazandırması nedeniyle çok ilgi görüyor. Aynı zamanda taytlarda da jean kumaşı ya da kot görünümlü kumaşın kullanılması jean ürünlerinin daha farklı alanlarda kullanıldığının açık bir göstergesi.

Bayan Kot Pantolon

Jean Tayt Modelleri
Jean Tayt Modelleri

Bayanlar arasında son yıllarda en çok dar kot pantolonlar tercih edilirken bunun ardından standart jean ürünleri de tercih ediliyor. Standart ölçülere sahip kot pantolon modellerinde bel kısmı ve kalça kısmı tam oturur. Bacaklardan başlayarak ayaklara kadar ise standart bir ölçü kullanılır. Bu nedenle ayağı sıkmaz ve daha rahat bir kullanım sunar ki bu tür modellere boru paça da denilmekte.

Jean Pantolon
Jean Pantolon

Son olarak ise rahatlığa düşkün olanların, gezmeyi sevenlerin kimi zamanda bohem bir hayatın göstergesi olan bol kot modelleri gösterişi sevmeyip kendine has tarzı bulunanların tercih ettiği ve her kıyafete kolaylıkla kombine edilebilen bir modeldir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.