anvelop ceket
Ceket

Kadınlar için En Güzel Anvelop Ceket Modelleri

Posted On Ocak 13, 2016 at 1:06 pm by / No Comments

Ceket hem kadınların hem de erkeklerin vazgeçemedikleri bir giyim parçası. Kıyafeti bütünleyen ve giyeni daha zarif ve hoş gösteren ceketler farklı tarz ve kesimlere sahip olabiliyor. Klasik ceketlerin yanı sıra anvelop gibi farklı tasarıma sahip ceketler de kadınların daha zarif görünmesine yardımcı oluyor.

anvelop ceket
anvelop ceket

Özellikle iş hayatında ceket giymek zorunda kalan kadınlar için farklı alternatifler bulmak ve bu alternatifleri farklı parçalarla birleştirerek daha zengin kombinler yaratmak çok önemli. Bir ceket kullanılarak birçok farklı kombin yaratmak mümkün olduğu için kadınların gardrobunda ceketlere ayrılan bölüm daha fazladır.

Kadın Anvelop Ceket
Kadın Anvelop Ceket
Kadın Anvelop Ceket
Kadın Anvelop Ceket

Anvelop Ceket Modelleri

Anvelop ceketler, iki yakası üst üste gelen ceket modelleri için kullanılan bir moda terimidir. Anvelop sadece ceketlerde değil eteklerde, mandolarda ve hatta elbise ve bluzlarda da kullanılan şık bir detay. Anvelop ceketlerde üst üste gelen parçalar yakada birleşiyor. Bel de birleşen modeller de mevcut. Üst üste gelen parçaların yakada birleşmesi şık detaylarla süslenerek cekete daha göz alıcı bir hava katabiliyor.

anvelop ceket modeli
anvelop ceket modeli

Pantolon, elbise ve etekle kombin yapılan bu ceketler iş hayatında şık ve zarif görünmek isteyen kadınlar için ideal. Bu tarz ceketlersıfır yaka bluz ve atletle birlikte kombinlenebilir. Siyah bir ceketle beyaz bir sıfır yaka bluz kullanarak muhteşem bir kombin yaratmak mümkün. Klasik cekete göre spor bir havası olması spor giyinmeyi sevenlerin de anvelop ceketleri tercih etmesine neden oluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.