topuklu ayakkabılar
Ayakkabı

Kadınların Topuklu Ayakkabı Aşkı

Posted On Kasım 23, 2015 at 10:11 am by / No Comments

Topuklu ayakkabı giydikleri zamanlar kadınların kendini en asil, güzel ve şık hissettikleri zamanlardır. Hemen her kombinlerinde rahatlıkla kullanabildikleri topuklu ayakkabılarını seçerken de aynı özeni gösterirler. Çünkü piyasada binlerce çeşit topuklu ayakkabı bulabilirsiniz.

topuklu ayakkabılar
topuklu ayakkabılar

Topuklu Ayakkabılar Artık Hem Rahat Hem de Şık

Kalın ya da ince topuklu, burnu açık ya da kapalı, stiletto ya da dolgu topuk, platformlu ya da platformsuz gibi birçok ayakkabı seçeneği mevcutken, kadınların da böyle bir ortamda ayakkabı aşkına tutulmamaları pek mümkün olmuyor.

Topuklu Ayakkabı Modelleri
Topuklu Ayakkabı Modelleri

 

Artık gündüz şıklığının da bir parçası olan topuklu ayakkabılar sadece zarafetleriyle değil, rahatlıklarıyla da dikkat çekiyor. Birkaç yıl öncesine kadar, topuklu ayakkabı demek, şişen ayaklar, su toplayan parmaklar demekti ancak artık durum değişti. Kadınların iş hayatında daha aktif rol alması, dış görüntülerine daha özen göstermeleri ve gündüzleri de topuklu giymekten çekinmemeleri ayakkabı firmalarını da daha kaliteli ürünler üretmeye itti.

topuklu aşkı
topuklu aşkı

Hal böyle olunca, seçenekler arttı ve bu konudaki söz hakkı tamamen kadınlara geçti. Spor bir kombin tercih ettiklerinde dahi, topuklu giymekten geri kalmayan kadınlar için bolca seçenek mevcut. Mesela kalın topuklu kısa botlar kışın yapacağınız jean pantolonlu kombinlerin en güçlü tamamlayıcısı olabilir.

Topuklu Ayakkabı Modelleri
Topuklu Ayakkabı Modelleri

 

Hatta dar paça jean ve şık bir gömlek altına giyeceğiniz mat renkli bir stiletto ile spor-şık bir hava yaratmanız hiç de zor değil. Yeter ki siz doğru ayakkabıyı doğru parçaların altına giyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.