kırmızı kombinler
Giyim Önerileri

Kırmızı Nasıl Kombinlenir?

Posted On Kasım 19, 2015 at 10:11 am by / No Comments

Güzelliğin rengi daima kırmızıdır. Aşk bir güzelliktir ve güzelliğini de renginden alır. Bu yüzden aşkın rengi de kırmızıdır. Şıklığın, zarafetin ve çekiciliğinde tabii. Dolayısıyla giyimin rengi de her zaman kırmızıdır. Peki bu denli güzel olan kırmızı rengi giyimde nasıl kombinlenebilir? Unutmayın, eğer kırmızıyı doğru kombinlerseniz gecenin kazananı siz olursunuz. Fakat yanlış kombinlerseniz sizi kırmızı bile kurtaramaz.

kırmızı kombinler
kırmızı kombinler

İlk olarak kırmızı giyinmenin ön kuralı makyajdır. Makyajınızı doğru ayalarsanız her halükarda kazanırsınız. Makyaja önem vermezseniz aksesuarlarınız ne kadar güzel eşlik etse de yüzünüzdeki uyumsuzluk her şeyi bitirebilir. Bu yüzden dikkatli olmanızda büyük yarar olacaktır.

Kırmızı Kombinler
Kırmızı Kombinler

Eğer sarışınsanız ve renkli gözlere sahipseniz soluk kırmızı tonları tercihiniz olmalı. Bunun dışındaki tonlar size yakışmayacaktır. Bunun haricinde siyah ya da kahverengi saçlara sahipseniz koyu kırmızı renkler size zarafet katacak, şık gösterecektir. Portakal tonlarından da kaçınmaya özen göstermeniz şarttır.

kırmızı nasıl kombinlenir
kırmızı nasıl kombinlenir

Renklerden Yardım Alın

Kırmızı Kombinler
Kırmızı Kombinler

Kırmızı baskılı parçalar tercih edebilirsiniz. Üstünüze kırmızı çizgili bir bluz altınıza da kırmızı çiçek baskılı bir etek sizi muazzam bir görünüme sokabilir. Kırmızıyla beyaz ve siyah renklerini sık kullanın. Bu üçlü arasındaki uyum oldukça iyidir. Ayrıca İspanyol paça kırmızı pantolon tercih edebilirsiniz. Ya da dar paça kırmızı pantolon üzerine beyaz dantelli gömlek ve krem bir ceket giyerek hoş bir kombin oluşturabilirsiniz. Aksesuar seçimi de önemli. Siyah ve beyaz burada işinize yarayacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.