kış çantası
Çanta

Kış Çantaları

Posted On Kasım 7, 2015 at 3:06 pm by / No Comments

Her ne kadar yeterli miktarda olsa da bayanların en sık değiştirdiği ve en çok aldıkları ürünlerin başında, çantalar geliyor. Kış çantaları, her sene modacıların farklı tasarımına tabi tutulan ürünlerin başında yer alıyor.

kış çantası
kış çantası

Her sene yenilenen tasarımlara göre, birbirinden şık ve kullanışlı kış çantaları, bayanların beğenisine sunuluyor. Özellikle suni deriden üretilen çantalar ve dayanıklı kalın kumaştan imal edilen deri çantalar, en çok tercih edilen ürünlerin başında yer alıyor.

Kış Çanta Modelleri

80’li yıllarda oldukça moda olan yılan derisi çantalar, bu sezonda da bayanların gözdesi oldu. Patchwork tekniği ile birkaç parçanın birleşiminden elde ediliyor. Genelde siyah renge sahip olan bu çantaların, bu sezonda farklı tonlarda renk seçeneğine sahip olduğu görülüyor. Kürkle kaplıymış gibi görünen tüylü çantalar da bu sezonda moda olan çantalardan bir tanesidir. Gerçek kürkten imal edilen bu kış çantaları, ilgi gören diğer modeller arasında yer alıyor.

çanta modelleri
çanta modelleri

İlginç bir sap tasarımına sahip olan, kemik saplı çantalar bu sene modacılarında en çok çalıştıkları modeller arasında yer alıyor. Farklı renk tonlarına sahip olarak üretilen bu çantaların bu sene oldukça revaçta olması bekleniyor. Kopya çantalar, farklı tarz giyinmekten hoşlanan kadınların tercih ettiği tasarımlardan bir tanesidir.

Kış Çanta Modelleri
Kış Çanta Modelleri

Genelde kıyafetin renginde ve deseninde tasarımlanan bu tür çantalar, kıyafetler ile tam bir uyum sağlıyor.  Kutu çantalar da bu sene oldukça beğenilen ve tercih edilen çantalar arasında yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.