Kış için Atkı ve Bere Modelleri
Giyim Önerileri

Kış için Atkı ve Bere Modelleri

Posted On Aralık 25, 2014 at 10:31 am by / No Comments

Kış aylarının gerek soğuktan korunmak gerekse de estetik bir görünüme sahip olmak için kullanılan atı ve bereler vazgeçilmez kış aksesuarlarındandır. Geçtiğimiz birkaç sene öncesinde kadar hem basit hem de çok fazla klasikleşen modellerin yerini 2015’te birbirinden farklı ilgi çekici modeller alıyor.

Kış için Atkı ve Bere Modelleri
Kış için Atkı ve Bere Modelleri

Özellikle bayanların çok fazla kullandığı bere ve atkılar, yeni sezonda birbirinden güzel desen ve renkleri ile göz kamaştıracak. Atkı ve bere denilince akla ilk olarak örgü modeller gelse de yeni sezonda tasarımcılar, bayanları çok şaşırtacak ve farklı materyallerden ürettikleri modeller ile tüm moda severlerin ilgisini çekeceğe benziyor.

Bere Modelleri
Bere Modelleri

Renkli Atkı ve Bere Modelleri

Kışa uygun en güzel renklerden olan lacivert, hardal sarıcı, bordo, gülkurusu, vişneçürüğü, siyah ve krem bu sezonda atkı ve bere modellerinde en sık kullanılanlardandır. Bayanlar atkı ya da bere almaya karar verdikleri anda, bu iki ürünün hem birbirine hem de kıyafetlerine uyum sağlaması için aynı renk almayı tercih ederler. Birbiri ile takım alınan bere ve atkı modelleri daha kolay kombin yapılmasına yardımcı olur.

Atkı Modeli
Atkı Modeli

Bere ve atkı seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur giyilen kabanın ya da montun rengine uygun ürünler alınmasıdır. Aksi takdirde uyumsuz alınan bu ürünler kombinlemede çok sıkıntı oluşturacaktır. Renk seçiminde bayanlar daha açık renkleri seçmeli ve erkeklerde seçimlerini daha koyu renklerden yana yapmalıdırlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.