beyaz pantolon kombinleri
Giyim Önerileri

Kışın Rengi Beyaz

Posted On Aralık 3, 2015 at 3:46 pm by / No Comments

Kış ayları gelip de havalar soğumaya başladığında gardıroplarda en sık rastlanan renkler siyah, kahverengi, gri, lacivert gibi koyu renkler. Oysa ki bu iç karartan renklerin yerine, kışa en çok yakışan renk beyaz. Çünkü beyaz rengini kardan alır ve kar beyazdır. Saflığın ve temizliğin rengi olduğundan ötürü de sade bir zarafeti simgeler.

beyaz pantolon
beyaz pantolon

Beyaz renk kışlık kıyafetlerden korkmaya gerek yok. Yazın ince kumaşlar yüzünden içi belli etme gibi bir özelliği olan beyaz için kışa özel kalın ve tok kumaşlar seçildiğinde bu yönden herhangi bir sorun yaşamak imkansız. Özellikle pamuklu ve koton kumaşlar bunun için ideal.

Beyaz Pantolon Kombinleri
Beyaz Pantolon Kombinleri

Kışlık Beyaz Giyim Modelleri

Kışın en çok tercih edilen giyim türü pantolon. Çünkü bacakların soğuktan korunması ve rahatlık ön planda. Bu yüzden en önemli toplantılarda dahi giyilebilecek beyaz boru paça pantolon mutlaka dolapta bulunmalı. Üzerine siyah bir bluz ve kırmızı kaşe ceket ile kombinlendiğinde etkisi tartışılmaz.

Beyaz Pantolon Kombinleri
Beyaz Pantolon Kombinleri

 

Diğer bir gerekli parça ise kazak. Beyaz kazak hem spor kıyafetlerin üzerine en sıcak tamamlayıcıdır hem de gerektiğinde birkaç aksesuarla kominlenerek akşam yemeğe giderken dahi kullanılabilir.

beyaz pantolon kombinleri
beyaz pantolon kombinleri

Beyazın en çok tercih edildiği noktalardan biri de kabanlar. Daha çok kaşe kumaştan dikilen bu tür kabanlar genlikle klasik parçalarla birlikte kullanılabilir. Ancak kolay kirlenebileceği için dikkatli kullanmakta fayda var. Beyaz rengin en önemli avantajlarından biri de her ten ve saç rengine sahip kadının rahatça kullanabileceği bir renk olması.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.