erkek giyim
Giyim Önerileri

Klasik Moda Tarzını Spor Ayakkabılarla Kombinleyebilirsiniz

Posted On Eylül 13, 2015 at 8:44 pm by / No Comments

Günümüzün moda zihniyeti geçmişle kıyaslandığında çok daha farklı. Eskiden de birçok moda tarzı vardı ama her bir tarzın özelliklerine uygun trendler tercih edilirdi. Şimdilerde ise belirgin bir moda tarzı bir başka tarza ait olan parçalarla kombinlenebiliyor. Özellikle klasik kıyafetler ve spor ayakkabı kombinlerini son zamanlarda sıkça görür olduk.

erkek giyim
erkek giyim

Günümüzün modern insanı modanın kısıtlayıcı çizgisini aşmak ve şık olduğu kadar rahat bir giyim tarzına sahip olmak istiyor. Klasik giyim tarzının ayrıcalığından ve şıklığından vazgeçemeyenler bu tarzlarını spor ayakkabıların şıklık ve rahatlığıyla kombinliyorlar. Fakat bunu yapmayı düşünenler tercihlerinde dikkatli olmalılar çünkü her spor ayakkabı klasik tarza uymuyor.

Klasik Giyim
Klasik Giyim

Klasik Tarzımı Hangi Spor Ayakkabı Modeliyle Kombinleyebilirim?

Çeşitli modellerdeki kumaş eteklere spor ayakkabılar fevkalade yakışabilir. Bu uyumu ve şıklığı yakalayabilmek için eteğin ve spor ayakkabının renklerinin birbirine yakın tonlarda hatta aynı olmasına özen gösterin.Klasik ve spor moda tarzını kombinlemek istiyorsunuz ama bu size biraz aşırı geliyorsa siyah renkli spor ayakkabılar tercih edebilirsiniz.Blazer ve spor ayakkabı harikulade bir kombin oluşturur.

erkek giyim
erkek giyim

Kumaş ya da kot pantolon, spor ayakkabı ve blazer ile mükemmel bir moda şıklığı edinebilirsiniz.Spor ayakkabılar tek parça elbiselerde de değerlendirilebilir. Sade kesimli elbise modelleri spor ayakkabılarla tamamlanabilir. Açık renkli elbiseler için tek renk (örneğin beyaz) spor ayakkabılar uygun oluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.