kot etek ne ile giyilir
Giyim Önerileri

Kot Eteğin Üstüne Ne Giyilir?

Posted On Kasım 21, 2015 at 10:11 am by / No Comments

Kolay kombinlenebilir yapısı ve rahat giyimi sebebiyle pek çok kadın tarafından tercih edilen kot etekler spor bir hava yansıtmasına rağmen, birtakım parçalar ile kombinlendiği zaman oldukça klasik ve sofistik bir hava yansıtabiliyor.

Kot Etek Kombinleri
Kot Etek Kombinleri

Kot etekleri kendinize göre farklı şekillerde kombinleyebilirsiniz. Genel olarak yapılan kombinler arasında ise beyaz t-shirt ve mini kot etek kombini bulunmaktadır. Beyaz spor ayakkabı ya da sandalet ile tamamlayabileceğiniz bu şık kombininiz sayesinde sade ve şık bir stil elde edebilirsiniz.

kot etek kombinleri
kot etek kombinleri

Kot Kalem Etekler Nasıl Giyilmeli?

Kot kumaştan üretilmiş olan kalem etekler ise daha sofistike bir stili yaz aylarında elde etmenizi sağlayabilir. Yüksek topuklu ayakkabılar ve beyaz t-shirt modelleri ile giyilebilen bu etekleri, büyük ve askılı kolyeler ile tamamlayabilirsiniz. Kış aylarında kot kalem etek giymek istiyorsanız boğazlı kazak tercih edebilirsiniz. Ayakkabı olarak ise, kısa bot modelleri ve uzun bağcıklı botlar ideal olacaktır.

Kot Etek Kombinleri
Kot Etek Kombinleri

Salaş tasarıma sahip trençkotlar ile birlikte de kot kalem etek giyerek alternatif bir gündelik kombin elde edebilirsiniz.

kot etek ne ile giyilir
kot etek ne ile giyilir

Alternatif Kot Etek Kombinleri

Klasikleşmiş stillerin dışına biraz çıkmak istiyor ve alternatif kot etek kombinleri yaratmak istiyorsanız sokak modasında yer alan aksesuarlardan ve kıyafetlerden yararlanabilirsiniz.

Siyah bir bluz ya da body tipi bir üst giyerek bu kombininizi spor ve şık bir ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Aksesuar olarak ise sallantılı küpeler ve kolyeler takabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.