2015 Mayo Modelleri
İç Giyim

Mayolar Geri Döndü!

Posted On Haziran 13, 2015 at 12:59 pm by / No Comments

Deniz, kum ve güneş dendiğinde aklınıza ilk olarak bikini modelleri geliyorsa, bu fikri değiştirmenin vakti geldi… Çünkü mayo modelleri yeniden gözde! Evet, bundan birkaç yıl öncesine kadar deniz kenarında mayolu bir kadın görmek son derece zordu! Çünkü moda ve trendler bikini giyilmesini işaret ediyordu. Ancak moda değişkendir ve ibre bu kez de mayo giyilmesini öngörüyor.

Mayolar Geri Döndü!
Mayolar Geri Döndü!

Beli İnce Gösteren Bikinileri Gördünüz mü?

Üstelik yeni sezon mayo modelleri hilelerle dolu! Dilerseniz göğüslerinizi daha dolgun gösterebilirsiniz. Bu mayolarla istediğiniz her türlü hileyi yapabiliyorsunuz.

 mayo modelleri
mayo modelleri

Belinizi daha ince göstermeniz de sadece doğru mayo modelini seçmenizle gerçekleşebilecek bir hayal haline geldi. Ayrıca kalçaları daha dar ve sıkı gösteren mayo modellerinin de olduğunu bilmenizi isteriz.

 korseli mayo modelleri
korseli mayo modelleri

Fakat elinize aldığınız her modelin de size bu olanakları sağlamadığını bilmelisiniz. Çünkü göğüsleri daha dolgun ya da beli daha ince gösteren bu mayo çeşitleri hem özel kumaşlar kullanılarak hazırlanıyor hem de özel renk ve desenler içeriyor. Bu ürünleri en kolay şekilde bulmak için internetten araştırma yapabilirsiniz.

 Mayo Modelleri
Mayo Modelleri

Online olarak da bu şık ve hileli mayoları bulmanız mümkün. Ayrıca birbirinden şık pareoların da bu sezon boyunca mayolara eşlik edeceğini unutmayın. Mayo üzerine kot şort giyme dönemi kapandı. Artık pareolar ile şıklığınızı tamamlamanız gerekiyor. Seçenekleriniz arasında elbise formunda olan modeller de bulunuyor. Seçin, beğenin, alın ve giyin!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.