mor nasıl kombinlenir
Giyim Önerileri

Mor Nasıl Kombinlenir?

Posted On Aralık 21, 2015 at 3:41 pm by / No Comments

Mor bir elbise giymeyi düşünüyorsanız bu elbisenin altına ten rengi ve pudra pembesi tonlarında klasik bir stiletto ayakkabı giyebilirsiniz. Bu tür renklerde giyebileceğiniz stiletto sayesinde şık ve asil duruşlu bir stil elde edebilirsiniz.

Mor Kombinler
Mor Kombinler

Mor elbiselerin altına giyilebilecek olan bir diğer ayakkabı seçeneği ise lame tonlarında olan ayakkabılardır. Yaz aylarında giyilmesi tavsiye edilen lame tonları ile zarif ve estetik bir duruşu yakalayabilirsiniz. Mor abiye kıyafetler ile birlikte seçilecek olan garanti renkler arasında ise siyah yer almaktadır. Siyah renkli çantaları ve ayakkabıları tüm kombinlerinizde kullanabilirsiniz.

mor nasıl kombinlenir
mor nasıl kombinlenir

Mor Renkli Elbiseler Nasıl Giyilmeli?

Abiye elbiselerde mor rengini, siyah rengi ile birlikte dore ile birlikte de kombinleyebilirsiniz. Zıt renklerin bir araya getirdiği uyumdan hoşlanıyorsanız mor ve sarı rengini zıt bir uyum içerisinde bir araya getirebilirsiniz. Moda tasarımcıları tarafından da son zamanlarda önerilen bu kombin sayesinde retro bir giyim stiline sahip olabilirsiniz.

Sarı renkli aksesuarlar ve sarı renkli ayakkabılarla da mor elbiselerinizi birlikte kombinleyerek samimi ve sıcak bir duruş yakalayabilirsiniz. Kış aylarında sarı pantolonlar ve mor trençkotları da birbirleriyle uyum içerisinde kullanabilirsiniz.

Mor Kombinler
Mor Kombinler

Koyu bir renk tonu olan mor, giyen kişiye sert bir hava katmaktadır. Bu sebeple bu sert havayı yumuşatabilmek için aksesuarların etkisinden yararlanabilirsiniz. Örneğin açık renkli küpeler, çanta modelleri veya bileklikler kullanarak sert havayı biraz yumuşatabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.