pirlanta
Giyim Önerileri

Tektas Pırlanta Modelleri

Posted On Haziran 30, 2015 at 11:59 am by / No Comments

Pırlanta mücevheri, gerçek anlamına sevdiğiniz kişinin parmağında kavuşur. Yüzyıllardır sonsuz sevgi, aşk ve bağlılığın sembolü olan pırlanta, günümüzde özellikle genç çiftler tarafından altına bir alternatif olarak tercih edilmektedir. Sektörde bilindiği üzere altın takıların bir hakimiyeti olsa da, bunun nedeni estetikten çok maddiyattır. Zira altın takıların çoğu, aslında hiç de estetik görünüme sahip değildir. “Bozdurulmak” amacı ile satın alınırlar ve aynı nedenle de bir ömür boyu dayanmaz ve sonsuz bağlılığı da simgeleyemezler. Pırlanta ise ömür boyu sizinle kalmasını bırakın, bir sonraki nesle dahi geçebilecek bir mücevherdir.

pirlanta

Genç çiftler altından uzaklaşıp pırlantayı tercih etmeye başlamışlarsa da, kuyumculuk sektörünün bu değişime ayak uydurabildiğini söylemek zordur. Zira halen pırlanta üzerine uzmanlaşmış kuyumcu sayısı çok azdır. Oysa pırlanta, satışı dahi bilgi ve eğitim gerektiren çok özel bir mücevherdir.

Tektas Pırlanta Modelleri
Tektas Pırlanta Modelleri

Vitrini ağırlıklı olarak altın takılardan oluşan bir kuyumcu, pırlanta satıyor olsa da, bu durum onun pırlantadan anladığını göstermez. Sadece, pırlanta “da” sattığını gösterir. Pırlanta, sıradan kuyumculardan alınmaması gerekecek kadar özel bir mücevherdir.

Tektas Pırlanta Modelleri
Tektas Pırlanta Modelleri

 

Pırlanta ile ilgili sorularınızı cevaplayabilecek, gerekirse sıfırdan pırlanta üretebilecek olan ustalardan, yani kuyumculardan değil mücevherat uzmanlarından almanız gerekir. Roberto Pırlanta, neredeyse 15 yıldan bu yana tek işi pırlanta olan bir firma olup, bünyesinde barındırdığı mücevher uzmanları ile sonsuz bağlılığın sembolü olan pırlantayı en ışıltılı şekliyle size ulaştırabilecek bilgi ve birikime sahiptir.

http://www.robertopirlanta.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.