Plaj Çantası Modelleri
Giyim Önerileri

Plaj Çantası Modelleri

Posted On Haziran 15, 2015 at 1:03 pm by / No Comments

Yazın gelişi ile tatil için yapılan planlar ve hazırlıklar başladı. Tatil için yapılan hazırlıkların başında mayolar, terlikler, şapkalar, güneş gözlükleri, güneş kremleri ve tüm bunların taşınabilmesine olanak veren plaj çantaları geliyor.

Plaj Çantası Modası
Plaj Çantası Modası

Plaj çantası kullanım olarak rahatlığın yanında şıklığından ödün vermeyen bayanların da tercih ettiği aksesuarlar arasında yer alır. Mayo, havlu ya da plaj terlikleri ile kombinasyon yapılabilecek olan çantalar bu sezonda farklı model ve desenleri ile kombininizde farklılık yaratacaklar.

Plaj Çantası Modelleri
Plaj Çantası Modelleri

Yeni Sezon Modelleri

Bu sezon da plaj çantaları rengârenk desen ve modelleri ile kumsallara hareket katacak. Bayanların beğenilerine sunulan yeni sezon plaj çantaları uzun ve kısa kol tercih edenlere göre iki askı boyutlu olarak farklı dizayn edildi. Özellikle yan ve iç cepleri sıklıkla kullanan bayanlara bu rahatlıkta birçok modelde sunuluyor.

Plaj Çantası
Plaj Çantası

Desen olarak sıcak renklerin konuştuğu plaj çantalarında ayrıca küçük cüzdan tipi çantalar de ek olarak aynı desende sunuluyor. Fermuar genellikle cüzdanlarda kullanılırken çantalarda da kullanımı bulunuyor. Çantaların kilit mekanizmalarında genellikle fermuara göre daha kolay açılıp kapanması sebebi ile ipli ya da çıtçıtlı tercih edilir.

Plaj Çantası Modelleri
Plaj Çantası Modelleri

Desen dışında tek renklerinde bulunduğu sezon modellerinde ayrıca çizgi film karakterli ya da hayvan figürlü temaların bulunduğu modeller de boy göstermektedir.Sıcak renklerden hoşlanamayan bayanlar için soğuk ya da soft renklerin kullanılarak tasarlanan modellerde görücüye çıktı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.