midi etek rugan ayakkabı kombin
Ayakkabı

Rugan Parçalar Nasıl Kombinlenir?

Posted On Aralık 29, 2015 at 2:54 pm by / No Comments

Rugan ayakkabılar ve çantalar yarattığı şıklık ile birçok kadının gardırobunu süsleyen parçalar arasında. Bu tür parçalarla şıklık yaratmak sanıldığı kadar kolay olmaz. Yanlış kombinler ile kullanıldığında en şık ve pahalı parçalar bile korkunç görünebilir. Bu açıdan rugan parçaların nasıl kullanılacağı bilinmeli.

 

Rugan Parçalar
Rugan Parçalar

Rugan Parçalarla Uyum

Rugan, doğası gereği parlak bir materyaldir. Durum böyle olunca bu tür parçalarla deri, metalik gibi parlak kumaşlara sahip ürünler kullanılmamalı. Aksi takdirde negatif anlamda göz alıcı, çirkin bir sonuç ortaya çıkar. Abartılardan uzak durmak her zaman daha doğru olur çünkü rugan abartıyı kaldırmaz.

mini etek rugan ayakkabı kombin
mini etek rugan ayakkabı kombin

Bu yüzden rugan ayakkabı ya da çanta kullanıldığı zaman abartılı takılardan kaçınmak gerekir. Böyle kombinlerde tek taş küpeler, minik ve sade kolyeler daha hoş durur. Göz alıcı ve detaylı tasarıma sahip kemerleri de rugan parçalarla kullanmayı unutun.

Rugan Parçalar
Rugan Parçalar

Kıyafet seçimi de takı ve aksesuar seçimi kadar sade olmalı. Neon gibi parlak renkler ve yoğun desenler içeren kıyafetler rugan ile kullanılmaz. Ayakkabı seçimi rugan yönünde yapıldığı an, çanta seçiminde rugandan uzak durmak gerekir. Bunun yerine ayakkabının rengiyle uyumlu, mat deriye sahip bir çanta daha zarif durur.

rugan ayakkabı kombin
rugan ayakkabı kombin

Çalışan kadınlar ise iş yerinde rugan kullanmak istediklerinde kalın topuklu modellerden ziyade rugan stilettolar kullanmalılar. Ruganın gösterişini platform topuklar kaldırmayacağından rugan ayakkabılarda platformlu modellerden uzak durmak gerekir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.