Topuklu Spor Ayakkabılar
Giyim Önerileri

Sokaklarda Topuklu Spor Ayakkabı Şıklığı

Posted On Eylül 13, 2014 at 4:41 pm by / No Comments

Spor ayakkabıda da topuk nasıl olur düşüncesinde olanlar için evet oluyor çok da şık ve trendi duruyor. Son dönemin moda akımlarından biri olarak spor ayakkabıda topuk kullanımı ile hanımların şıklıklarına önemli oranda katkı sağlanmakta.

Topuklu Spor Ayakkabı
Topuklu Spor Ayakkabı

Özellikle bacak boyu normalin biraz daha altında olan hanımlar için harika bir uygulama olan gizli topuklu spor ayakkabı kullanımı ile bacak boyu daha uzun görünmekte.

Sportif toplu ayakkabılar
Sportif toplu ayakkabılar

Özellikle Nike firmasının koleksiyonunda yer alan Nike Lunarerite, Nike Dunk Sky ve Nike Force Sky High gibi modeller genç ve dinamik yaşam tarzına sahip olanlar için sokak modasında şıklığın yanı sıra ayaklarda rahatlık sağlayan topuklu spor ayakkabı çeşitlerinden.

Her Tarza Uygun Topuklu Spor Ayakkabılar

Yine dünya markası adidas tarafından sezonda piyasaya sürülen topuklu spor ayakkabı tasarımı olan adidas Ambirlight Up modeli ayaklarda konfor yaratan etkileri ile tercih edilmekte. Renkli ve rahat tasarımları ile Hollywood yıldızlarının ayaklarındaki şıklık yaratan modeller sokaklardaki yerlerini aldılar bile.

Topuklu Spor Ayakkabılar
Topuklu Spor Ayakkabılar

Tüm bu özel markalara ek olarak Isabel Marant tarafından uzun yıllardır tasarlanmakta olan gizli topuklu spor ayakkabılar ise özellikle detaylı şıklıkları ile dikkat çekmekte. Bu sezon ve hatta önümüzdeki sezonlarda da sokaklarda sıklıkla göreceğimiz yüksek topuklu spor ayakkabı modelleri genç hanımların gözdesi olacak parçalar arasında yer almakta. Eşofmanların ya da spor eteklerin hemen her giysi tarzı ile özel şıklık sağlayan bu ayakkabılar yine her yaş grubu için kullanılabilme özelliğinde.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.