moda trençkot
Giyim Önerileri

Sonbahar Aylarının Vazgeçilmezi Trençkot Modası

Posted On Ekim 10, 2015 at 2:09 pm by / No Comments

Havalar henüz çok fazla soğumadan zevkle giyilecek kıyafetlerden biridir trençkotlar. Hemen hemen her yıl trend olan eskimeyen modalardan biri olan bayan trençkot modelleri modasını korumaya devam diyor. Farklı markaların tasarımları ile satışa sunulan trençkotlar, her zevke ve beğeniye uygun renk çeşidi ile de hanımların dolaplarını süslemeye devam ediyor.

sonbahar trençkot modası
sonbahar trençkot modası

Pantolon, etek, şort, elbise nasıl giyinirseniz giyinin üzerine uyum sağlayacak olan trençkotlar, ister spor isterseniz de klasik giyinin her daim kullanabileceğiniz bir giysidir. Sizi hem serin bahar akşamlarında ısıtacak hem de oldukça şık görünmenizi sağlayacak olan trençkotlar, her yaştan bayanın da beğenisine hitap eden parçalardır.

Trenç Kot Modası
Trenç Kot Modası

Son yıllarda bayanların kış aylarında en çok tercih ettiği şeylerden birisi de trençkot olmaya başladı. Soğuk kış aylarında bayanları soğuktan korumak için birebir olan ve tüm bayanlar tarafından çok sevilen ve her sene de modası geçmeyen bir giyim ürünü olan trençkot modası renk renk ve desen desen modelleriyle bayanlara gerçekten çok ama çok yakışıyor.

moda trençkot
moda trençkot

Özellikle sonbahar aylarında havaların bir sıcak bir soğuk olmasıyla kıyafet ve kombin seçimi oldukça zorlaşıyor. Tam bu aylarda bayanların vazgeçilmezi trençkotlar trendini korumaya devam ediyor. Hem soğuktan koruma hem hafif olması ve bunların yanında kombinleri hem şık hem de retro bir hale getirmesi trençkot modasını canlı tutuyor.

Trençkot Modelleri

Özellikle toprak rengi yani kahverengi trençkot modelleri bayanlar arasında en popüler olan modellerden birisidir. Birbirinden güzel bu trençkot modelleri arasında en çok sevilen renklerden birisi de tabi ki kırmızı trençkot modelleri.

Tessettür Trenç Kot Modeli
Tessettür Trenç Kot Modeli

Kış aylarında bayanların üzerinde görmeye yavaş yavaş alışacağımız bu modeller gerçekten çok güzel çok alımlı ve kendine baktıran modellerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.