634859261744102969
Giyim Önerileri

Takı Kutusu Modelleri

Posted On Mayıs 30, 2015 at 8:30 pm by / No Comments

Takı kutuları günümüzde dekorasyon içerisinde giderek popülerleşmeye başlayan bir parça olarak karşımıza çıkıyor. İçerisine yalnızca mücevherlerinizi koyabileceğiniz dekoratif kutular olmak dışında mekanınızın her köşesinde dekorasyonunuzun bir tamamlayıcı parçası olarak kullanabileceğiniz takı kutusu modelleri birbirinden farklı modeller ile oldukça şık mekanlar yaratabilmenizi sağlıyor.

Takı Kutusu
Takı Kutusu

Ahşap dokunuşlar ile süslenmiş kutular dışında yeni modeller arasında artık pek çok farklı alternatif tarzda tasarlanmış olan modeller de yer alıyor. Günümüzde en fazla tercih edilenler arasında ise çiçek desenli, eskitme görünümlü ve ahşap modeller yer alıyor. Mücevher ve takılarınızı güvenilir şekilde saklayabileceğiniz takı kutularını dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.
634859261744102969

Takı Kutusu Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

Takı kutusu modellerini mekanınızın bir parçası olarak kullanmak istiyorsanız renk seçimi yaparken mekanınızdaki mobilyaların renklerini göz önünde bulundurmalısınız. Açık renklerden oluşan bir dekorasyonunuz var ise bu dekorasyonunuza en uygun olacak takı kutusu özellikle çiçek motifli ve beyaz renkli modelidir.

Takı Kutusu
Takı Kutusu

Çiçekli ve üzerinde çeşitli motiflerin yer aldığı modeller canlı ve ferah mekanlar yaratabilmeniz için bir bütünleyici aksesuar işlevini görmektedir. Mobilyalarınız ile bir bütün oluşturabilmek ve renk uyumunu tek bir çizgi üzerinde gerçekleştirebilmek için de takı kutusu modellerinden yararlanabilirsiniz.

 

Takı Kutusu
Takı Kutusu

Mekanlarınızı farklı bir boyuta taşıyabilmek ve mücevherlerinizi güvenilir şekilde saklamak istiyorsanız yer alan son derece şık ve estetik bir duruşa sahip olan takı kutusundan satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.