tesettür giyim modeli
Giyim Önerileri

Tesettür Bayan Giyim Modelleri

Posted On Ocak 8, 2016 at 12:00 pm by / No Comments

Bayan elbise modelleri özellikle tesettür kıyafetlerinde daha bir renkli ve canlı modellerde. Ferace modelleri, kap ya da tuniklerle harika bir görünümü kısa sürede yakalayacaksınız. Tarz sahibi olmak isteyenlere özel farklı yaka modellerinde zevkle işlenmiş nakış detayları hakim. Son derece özenle işlenen motifler özellikle etnik desenleri de barındırıyor.

Bayan Tesettür Modelleri
Bayan Tesettür Modelleri

Tesettür Bayan Giyim Modasında Öncü Modeller

Tesettür modasında yenilikler. Bu yıl ilginç modeller sizleri bekliyor. Bol paça pantolonlar, uzun hırka modelleri ve maksi etek boyları. Severek ve beğenerek giyeceğiniz tüm modellerde çarpıcı renkler. Şık olmak her zaman sizleri çok zarif gösterir.

Bayan Tesettür Modelleri
Bayan Tesettür Modelleri

Tesettür Modellerinden En Güzel Desenler

Günlük kıyafetlerde ya da abiye kıyafetlerinde özel modellerle kendinizi daha güzel hissetme zamanı. Tül ve şifon detayları abiye bayan giyimine özel bir renk katıyor. Bu sezon renklilik çok moda. Sade kıyafetlerde de farklı ve ilginç desenler mevcut. Şıklığın her zaman güzellikle bütünleştiğini sizler de görün.

Bayan Tesettür Modelleri
Bayan Tesettür Modelleri

Değişen moda ve en göz alıcı desenler. Elbise ya da pantolon kesimlerinde de kendini gösteriyor. Çizgili ve geometrik desenli modellere bu yıl etnik desenler daha çok eklendi. Kol kısımları İspanyol paça modelli elbiseler ise özellikle bel kısımlarına nakışlar konularak daha güzel görüntü almasını sağladı. Yen model ve tasarımlarla her zaman daha şık ve kendi tarzınızı yansıtmış görüneceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.