bayan giyimi
Giyim Önerileri

Tiril Tiril Elbiselerle Rahatlık ve Güzellik Bir Arada

Posted On Aralık 5, 2015 at 3:30 pm by / No Comments

Kadın denilince akla ilk gelen kıyafet, elbisedir. Elbiseler kadınların zarafetini, masumiyetini ve samimiyetini temsil edebildikleri gibi onlara çekicilik, otorite gibi farklı karakteristik özellikler de katıyor. Elbise eğer özel bir gün ya da özel bir amaç için kullanılmıyorsa tercihinde çok zorlanmanızı gerektiren bir kıyafet değildir. Bedeninizin tek aksesuarı olurlar ve sadece bir ayakkabıyla sokağa çıkmaya hazır olursunuz.

renk renk çorap
renk renk çorap

Elbise Tercih Ederken Vücut Hatlarının Önemi

Özel günler için elbise tercih ederken vücut hatlarınıza uygunluk taşımasına özen göstermenize ihtiyaç vardır. Kilolu kadınların sıkça tercih ettiği dökümlü elbiseler, kiloya bağlı kusurları ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Tek renk elbiseler mi yoksa desenli elbiseler mi tercih edeceğinize karar verirken kullanacağınız yerin ve ten renginize uygunluğunu iyi tespit edin.

 

Bayan Giyimi
Bayan Giyimi

Elbiselerin Tamamlayıcısı Renk Renk Çoraplar

Punk giyinmeyi seven kadınlar genelde boyu kısa elbiseler tercih ederler. Etek boyu kısa elbiseler tercih edildiğinde desenli çoraplar bacaklarınızın uzun görünmesine yardımcı olduğu gibi bacaklarınızdaki lekelerin de görünmemesine yardım ederler.

bayan giyimi
bayan giyimi

Keskin bir tarzla dikkat çekmek istiyorsanız, elbiselerinizin rengine zıt renklerde uzun opak çoraplar tercih edebilirsiniz. Örneğin; açık yeşil bir elbisenin altına tam opak olmayan açık kırmızı çoraplar, çanta ve takı aksesuarlarıyla tamamlandığında oldukça göz alıcı olur. Veya turuncu tonlardaki elbise altına uçuk mavi tonlardaki yarı opak çoraplar hem elbisenin hem de çorabın öne çıkmasına yardımcı olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.