toplayıcı sütyen fiyatları
İç Giyim

Toparlayıcı Sütyen Nedir?

Posted On Temmuz 8, 2015 at 6:02 pm by / No Comments

Her bayanın kendine ait bir göğüs ölçüsü ve kullandığı sütyen modeli vardır. Kimileri destekli kullanırken kimileri ile tamamen toparlayıcı bir ürün kullanılır. Toparlayıcı sütyen model özellikle büyük göğüslü olan bayanların tercihi olur. Bunun en başlıca sebebi ise göğüslerin daha düzgün ve küçük görünmesidir.

Toparlayıcı Sütyen
Toparlayıcı Sütyen

Büyük göğüslere sahip olan bayanların bunun üzerine destekli bir model seçmesi göğüslerin daha iri görünmesine neden olacaktır. Bu da giyilen kıyafetin altından kötü bir görünümün habercisidir.

toplayıcı sütyen modelleri
toplayıcı sütyen modelleri

Göğüslerinizin yaygın ve çok büyük olmasından şikâyetçiyseniz kesinlikle kullanmanız gereken ürün toparlayıcı sütyendir. Göğsün hemen hemen her yanını kapsayan ve içine alan bu model zamanla şekil vermeye başlar. Sık sık bu tasarımı kullanarak göğüslerinizin daha dik olmasını sağlayabilirsiniz.

Toparlayıcı Sütyen
Toparlayıcı Sütyen

Toparlayıcı Sütyen Modelleri

Elbise kombinleri altında görünerek sizi rahatsız edeceğini düşünüyorsanız bu ön yargıyı tamamen bir kenara bırakmalısınız. Diğer sütyenler gibi asla belli olmayan ve daha etkin bir koruma sağlayan toparlayıcı sütyen vücut hatlarınızın daha fit görünmesine yardımcı olacak.

toplayıcı sütyen fiyatları
toplayıcı sütyen fiyatları

En az normal sütyen modelleri gibi pek çok farklı renk ve tasarıma sahip olan toparlayıcıları kıyafetlerinizi düşünerek satın almalısınız. Açık renkli kıyafetleri daha sık kullanıyorsanız beyaz ya da krem renklerine sahip olan ürünleri tercih etmelisiniz. Koyu renklerde ise bordo, siyah ya da koyu mavi tarzında renkleri tercih ederek elbiselerinizin altına kusursuz bir şekilde kombin yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.