topuz tokası
Saç

Topuz Tokası Nasıl Kullanılır?

Posted On Temmuz 29, 2015 at 4:30 pm by / No Comments

Gerek özel gecelerde gerekse de yaz aylarının en sıcak günlerinde pratik olarak yapılan topuzlar hayat kurtarır. Şık topuzunuzu her zaman kuaföre yaptırmak yerine kendiniz kolay bir şekilde yapmaya ve uzun süre kullanmaya ne dersiniz. Saçlarınızı yıllarca uzatmanıza gerek kalmadan dakikalar içinde uzun saç gerektiren tüm topuz modellerini yapabilirsiniz.Son dönemlerde gerek tesettürlü gerekse de açık bayanlar tarafından sık sık tercih edilen bir ürün olan topuz tokası oldukça kullanışlı bir ürün.

topuz tokası
topuz tokası

Tüm bayanlar için ideal ölçülere sahip olan bu ürünü internet üzerinden izleyeceğiniz videolar sayesinde kolaylıkla kendi saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Bu tasarımın en güzel yanlarından biri ise başkasından yardım almadan saçlarınıza şekil verebileceğinizdir. Bunun yanı sıra kuaförde istemediğiniz ya da beğenmediğiniz saç modellerini yaptırmak olma durumuna da son verebilir ve cebinizde kalan paranız ile kendinizi şımartabilirsiniz.

Topuz Şekline Kendiniz Karar Verin!

Topuz Tokası
Topuz Tokası

Kendi kendinizin kuaförü olarak saçlarınıza istediğiniz topuz modelini yapabilirsiniz. Beğenmediğinizde ise hiç çekinmeden bozabilir ve baştan yapabilirsiniz. Her şey sizin elinizde! Topuz süngeri olarak da bilinen bu ürünü kullanmak için ilk olarak saçlarınızı istediğiniz sıkılıkta Atkuyruğu olacak şekilde bağlamalısınız.

topuz tokası
topuz tokası

Yine toplayacağınız yerde sizin isteğinize kalıyor. İsteğe göre yukarıdan bir topuz yapabilirken isteğe göre aşağıdan bir model de yapabilirsiniz. Daha sonra atkuyruğunu süngerin içine geçirmeli ve saçlarınızı tokayı saklayacak şekilde sarmalı ve başka bir lastik ya da tel toka ile tutturmalısınız. İşte bu kadar basit!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.